Merve Şarapçıoğlu eski eşi Berk Oktay ile ilgili bomba iddialar ile magazinin ortasında adeta bomba patlattıç

Henüz geçtiğimiz gün Yıldız Berk Oktay ile dünya evine giren Berk Oktay’a eski eşi Merve Şarapçıoğlu’ndan şok suçlamalar geldi.

Bombanın patladığı “Söylemezsem Olmaz” programına telefonla bağlanan Şarapçıoğlu, Berk Oktay’ın evli olduğu dönem kendisini Yıldız Çağrı Atiksoy ile aldattığını iddia ederken çok daha fazlasını anlattı.

Merve Şarapçıoğlu: Ben de uzlaşmak istemiyorum - Magazin haberleri

Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy'un düğünü sonrası Oktay’ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu, ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programına konuşurken oyuncunun evli olduğu dönem kendisini Yıldız Çağrı Atiksoy’la aldattığını iddia ederek şu çarpıcı ifadeleri kullandı;

Berk Oktay'ın uygunsuz görüntüleri yaymıştı! Merve Şarapçıoğlu bakın kaç yıl hapis cezası aldı - Internet Haber

“Berk’ten şiddet gördüm, aldatıldım. Bu arada evliyken Berk, ‘Savaşçı’ dizisinde şimdiki eşi ile birlikteydi. Ben bu olayı fark edince boşanmak istedim.”

Takılan saati geri istedi! Berk Oktay'dan Merve Şarapçıoğlu'na yanıt - Magazin Haberleri

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Bu arada oyuncu Berk Oktay’ın sosyal medyada uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddiasıyla yargılanan Şarapçıoğlu konuşurken, beraatına karar verildiğini şu çarpıcı cümleler ile açıkladı;

Olay evlilik bitti... Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu boşandı! Berk Oktay kimdir?

“Duruşma günü ile düğünleri aynı zamana denk gelmese konuşmazdım. İlahi adalet. Berk adını bir daha duymak istemiyorum.”
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'ın düğününe ünlü akını! - Magazin Haberleri