Fox TV yine akıl dolusu bir stratejiye imza atarak dizilerinin fişini çekmeye hazırlanıyor. Yeni dizi Mahkum'un yayın tarihi açıklandı! Mahkum dizisi yayın günü belli oldu. Yargı'dan çekinen Fox TV'den tepki dolu karar!

Onur Tuna, Melike İpek Yalova, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya'nın başrolünde yer aldığı Mahkum dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Fox Tv'nin iddialı dizisi Mahkum hangi gün yayınlanacak sorusu hayal kırıklığı yarattı. Fox TV'den yanlış üzerine yanlış!

Dizilerini 3. bölümde dahi bitiren Fox Tv yanlış gün seçimine devam ediyor. Fox Tv'de başlaaycak olan ve merakla beklenilen Mahkum dizisi ilk bölümü Salı günü ekrana gelecek. 14 Aralık Salı günü sezonun en iyi işlerinden olan Evlilik Hakkında Her Şey yerine Mahkum dizisinin ilk bölümü yayınlanacak. Dizinin ikinci bölümü ise 16 Aralık Perşembe günü yayınlanacak.

Fox Tv Pazar günü yayınlanması beklenilen Mahkum dizisine korkunç bir gün seçimi yaptı. Perşembe akşamı bu sezon 10'lu oranlarda reyting alan Camdaki Kız dizisinin karşısına Mahkum dizisini denemeye girişti. Pazar akşamları Yargı'nın düşen reytinglerini aynı şekilde merak uyandıran bir dizi de olması nedeniyle alabilecek olan Mahkum dizisini koymayan Fox TV ne yapmaya çalıştı merak edildi. Yargı dizisine karşısına almayan kanal Camdaki Kız dizisini karşısına alarak korkunç bir saçmalığa imza attı.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Bu arada da Evlilik Hakkında Her Şey dizisini deneme tahtası olarak kullanması dizinin izleyicileri tarafından saygısızlık olarak adlandırıldı.

Fox tv'nin Yargı'nın karşısına neden Mahkum dizisini koymadığı ise merak ediliyor.