Fox Tv'nin yeni dizisi Mahkum ilk bölümü ile Twitter'da TT oldu! Dizi çok beğenildi ancak bazı kullanıcılar yine şiddet yine sosyopatlık güzellemesi diyerek eleştirdi! Peki Mahkum reytinglerde kaçıncı oldu?

Başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Onur Tuna, Seray Kayas ve Melike İpek Yalova'nın yer aldığı Mahkum dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Mahkum dizisi reytinglerde kaçıncı oldu? Mahkum 14 Aralık 2021 Salı reyting sonuçlarında kaçıncı oldu? 

Mahkum dizisi ilk bölümü ile ekranlara bomba gibi geldi! Mahkum dizisi ilk bölümde özellikle İsmail Hacıoğlu performansı ile gündem oldu. Dizi Twitter'da TT olurken kullanıcıların çoğu diziyi beğendiğini dile getirdi.

Güney Kore'nin ünlü dizisi Innocent Defendant'tan uyarlanan Mahkum dizisi ilk bölümü ile adeta sinema keyfi yaşattı. Ancak dizideki bazı sahneler tepki topladı. Dizide İsmail Hacıoğlu'nun iki zır karakteri canlandırması ise övgü aldı.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Mahkum dizisinde işlenen kadın cinayeti sahnesini çok vurucu bulup özendirme olarak bulanlar oldu. Dizide katil karakterin sosyopatlığının da özendirici bulunduğu dile getirildi. Ayrıca ilerleyen bölümlerde bu karaterin kardeşinin eşi ile aşk yaşayacağı sahneler ön görülerek bu da katili normalleştirme olarak görüldü. Dizide son dönemin popüler bakış açısı olan aslında iyi ama kötülüğe iten sebep karakter bakış açısıda tehlikeli ve özendirici bulundu.

Ancak dizi genel anlamda büyük beğeni topladı. Dizinin asıl günün ise Perşembe olacağı açıklanmıştı. Ancak Perşembe günü bugünki reytingleri alabilecek mi merak konusu.

Mahkum dizisi reyting sonuçları yarın sabah 11.00'da belli olacak. Dizinin Pazar günü Yargı'ya rakip olması beklenirken kanal ilginç bir şekilde Perşembe akşamı 10'lu reytinglere ulaşan Camdaki Kız dizsinin karşısına koydu. Bakalım sonuçlar ne olacak?