FOX TV Mahkum 1. Bölüm reytingleri nasıl? Mahkum dizisi beğenildi mi, tutar mı, izlenir mi? Yeni dizi Mahkum’u izleyen ve beğenen izleyiciler dizinin akıbeti için araştırmalarına başladı. Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizinin reyting sonuçları için heyecan dorukta. Peki 14 Aralık 2021 reyting sonuçları açıklandı mı?

Mahkum 1. bölüm reytingleri merakla araştırılıyor. MF yapım imzalı dizi ilk bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Volkan Kocatürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu senaryosunu Uğraş Güneş’in kaleme aldığı Mahkum dizisinin başrollerinde ise Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova rol alıyor. Innocent Defendant isimli  Güney Kore yapımı diziden uyarlanan Mahkum dizisi ilk bölümü ile tam not almayı başardı ve sosyal medyada da bir hayli konuşuldu. Peki Mahkum 1. bölüm reytingleri nasıl? 14 Aralık 2021 reyting sonuçları Mahkum kaçıncı sırada?

MAHKUM 1. BÖLÜM REYTİNG SONUÇLARI

Mahkum 1. Bölümü ile bu akşam FOX TV’de ekrana geldi. Sosyal medyada yapılan yorumlara bakılırsa dizi ilk bölümü ile bir hayli beğeni topladı. Ancak Mahkum 1. bölüm reyting sonuçları yarın belli olacak. Çünkü 14 Aralık 2021 reyting sonuçları yarın öğle saatlerinde açıklanacak.

mahkum-1-bolum-reytingleri-nasil-mahkum-dizisi-tutar-mi-izlenir-mi-14-aralik-2021-reyting-sonucl-1

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nu buluşturan Mahkum dizisi oyuncu kadrosu merak ediliyor. Dizinin kadrosunda yer alan isimler şöyle;

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış yer alıyor.