FOX TV’nin beklenen iddialı dizisi Mahkum Sasha kimdir? Mahkum Sasha’yı hangi oyuncu oynuyor? Hayal Köseoğlu kimdir? Hayal Köseoğlu kaç yaşında? Hayal Köseoğlu biyografisi? Hayal Köseoğlu oynadığı diziler? Hayal Köseoğlu sevgilisi kim? Hayal Köseoğlu ne mezunu?

Televizyon ekranlarının konusu ve oyuncuları ile en çok merakla beklenen dizisi olmayı başaran Mahkum bu akşam FOX TV ekranlarında başlıyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile oldukça İddialı olan dizi Mahkum’un hakkında her şey merak konusu olmuş durumdayken tabi ki ilk sırada oyuncu kadrosu var.

FOX TV ekranlarının büyük umutlar bağladığı ve yoğun bir reklam başlattığı iddialı dizisi Mahkum, hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile ciddi bir merak uyandırmış durumda. MF Yapım ve Asena Bülbüloğlu yapımcılığı ile ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk var.

sasha3

Orijinali bir Güney Kore yapımı olan Mahkum, konusu ile de merak ediliyor. Innocent Defendant adlı dizinin Türkiye uyarlaması olan Mahkum, konu olarak birebir orijinaline bağlı olarak ilerleyecek. 2017 yılında toplam 18 bölüm olarak yayınlanan Innocent Defendant adlı dizinin konusu ise şöyle; İdealist bir savcı bir gün ölüm mahkumu olarak bir hücrede uyanır. Yaşadığı hafıza kaybı sebebiyle nasıl hapse girdiğine dair hiçbir şey hatırlamayan savcı hafızasını geri kazanmak ve adını temize çıkarmak için zorlu bir mücadeleye koyulur.

İddialı dizi Mahkum oyuncu kadrosunda ise Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu gibi başarılı isimler ile birlikte Seray Kaya, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu, Alara Bozbey, Mehmet Ulay, Gülçin Hatıhan, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Gökberk Polat, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Ramiz Mullamusa, Muharrem Türksever, Murat Şahan, Anıl İlter, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, İlker Yağız Uysal, Alya Sude Mazak gibi değerli isimler yer alıyor.

Mahkum Sasha oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken bir isim oldu. Mahkum Sasha kimdir? Mahkum Sasha’yı hangi oyuncu canlandırmaktadır? Mahkum Sasha gerçek adı ne?

sasha1

Mahkum dizisinde Sasha’yı oyuncu Hayal Köseoğlu canlandırmaktadır. Hayal Köseoğlu kimdir? Hayal Köseoğlu nereli? Hayal Köseoğlu kaç yaşında? Hayal Köseoğlu hangi dizilerde rol aldı?

HAYAL KÖSEOĞLU KİMDİR?

20 Aralık 1992, İstanbul doğumlu oyuncu eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nde tamamlamış. Küçük yaşta oyunculukla tanışan Köseoğlu, 6 yaşında Kanal D'de yayınlanan Ruhsar dizisinde ilk oyunculuk tecrübesini edinmiş oldu.

Oyuncu Caner Şahin ile olan uzun birlikteliğine geçtiğimiz sene son veren Hayal Köseoğlu’nun henüz başka bir isim ile anıldığı haberine ulaşılmadı.

Hayal Köseoğlu’nun rol aldığı diziler;

1998    Ruhsar

1999    Mahallenin Muhtarları

2008    Aşk-ı Memnu

2011    Muhteşem Yüzyıl         

2016    Arkadaşlar İyidir

2017    Ufak Tefek Cinayetler    

2017    İstanbullu Gelin

2019    Mucize Doktor

2021    Bonkis Özge

Hayal Köseoğlu’nun rol aldığı filmler;

2019    Sesinde Aşk Var           

2019    Özgür Dünya    

2019    7. Koğuştaki Mucize     

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

MAHKUM SASHA KİMDİR? MAHKUM SASHA HİKAYESİ NE?

Barış Yesari'nin sağ kolu, her türlü işini yaptırdığı çok özel bir gangster. Cesaretinin ve zekasının getirdiği gücü hayranlık uyandıran ancak aynı zamanda geçirdiği zorlu çocukluk sebebi ile kırılgan. Antalya'da doğan Sasha'nın annesi Ukraynalı, babası Türk. Annesinin ölümünden sonra evden kaçtı. Çocukluğundan beri bilgisayar başında anti sosyal bir hayatı olan Sasha müthiş bir hacker. 20'li yaşlarına geldiğinde İstanbul'da suç ortamlarına girip erkek arkadaşı intihar edince tamamen değişerek hırçınlaşmış birisi. Sokaklarda yatmaya ve uyuşturucu kullanmaya başlayan hacker bir gece yarısı Beyoğlu'nda Barış Yesari’nin sokakta yattığı yerden kaldırması ile kendisini Barış için çalışıyor bulur. Bazen öldürerek, bazen algı yaratarak iş çözen Sasha kılıktan kılığa girebilen, her işi olağanüstü bir soğukkanlılıkla çözebilen bireysel bir anarşist.