FOX TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Mahkum Nazlı kimdir? Mahkum Nazlı’yı hangi oyuncu oynuyor? Alya Sude Mazak kimdir? Alya Sude Mazak kaç yaşında? Alya Sude Mazak oynadığı diziler?

Televizyon ekranlarının en çok merakla beklenen dizisi olmayı başaran Mahkum bu akşam FOX TV ekranlarında başlıyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile oldukça İddialı olan dizi Mahkum’un hakkında merak edilenleri paylaşıyoruz.

FOX TV ekranlarının bir hayli iddialı dizisi Mahkum, hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile ciddi bir merak uyandırmış durumda. MF Yapım ve Asena Bülbüloğlu yapımcılığı ile ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda ise Volkan Kocatürk var.

Orijinali bir Güney Kore yapımı olan dizi Mahkum, konusu ile de merak ediliyor. Innocent Defendant adlı dizinin Türkiye uyarlaması olan Mahkum, konu olarak birebir orijinaline bağlı olarak ilerleyecek. 2017 yılında toplam 18 bölüm olarak yayınlanan Innocent Defendant adlı dizinin konusu ise şöyle; İdealist bir savcı bir gün ölüm mahkumu olarak bir hücrede uyanır. Yaşadığı hafıza kaybı sebebiyle nasıl hapse girdiğine dair hiçbir şey hatırlamayan savcı hafızasını geri kazanmak ve adını temize çıkarmak için zorlu bir mücadeleye girecektir.

mahkum-dizisi-konusu-nedir-oyunculari-kimler-14596606_4820_amp

İddialı dizi Mahkum oyuncu kadrosunda ise İsmail Hacıoğlu ve Onur Tuna gibi başarılı isimlerin yanı sıra Seray Kaya, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu, Alara Bozbey, Mehmet Ulay, Gülçin Hatıhan, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Gökberk Polat, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Ramiz Mullamusa, Muharrem Türksever, Murat Şahan, Anıl İlter, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, İlker Yağız Uysal, Alya Sude Mazak değerli isimler yer alıyor.

Mahkum Nazlı sevimliliği ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti. Mahkum Nazlı kimdir? Mahkum Nazlı’yı hangi oyuncu canlandırmaktadır? Mahkum Nazlı gerçek adı ne?

nazlı1

Mahkum dizisinde Nazlı’yı minik oyuncu Alya Sude Mazak canlandırmaktadır. Alya Sude Mazak kimdir? Alya Sude Mazak nereli? Alya Sude Mazak kaç yaşında? Alya Sude Mazak hangi dizilerde rol aldı?

ALYA SUDE MAZAK KİMDİR?

21 Mart 2016, İstanbul doğumlu olan minik yetenek dizide Savcı Fırat’ın çok sevdiği ve 5.yaş gününde öldürülen kızı Nazlı’yı canlandırıyor.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Alya Sude Mazak'a ait başaka bir dizi bilgisine henüz ulaşılamadı. Ulaşmamız halinde oyuncu ile ilgili daha fazla bilgi paylaşıyor olacağız.