ATV’de Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerini paylaştığı Maraşlı dizisi veda etmeye hazırlanıyor. İzeyiciler Maraşlı final kararından geri dönülmesini bekliyordu ancak beklenen olmadı. 13 Temmuz Salı akşamı ekrana gelecek yeni bölümüyle final yapacak olan dizinin başrol oyuncusu Burak Deniz de sosyal medya hesabından veda paylaşımı yaptığı. En duygusal mesajını paylaşan Burak Deniz Hayat verdiği karaktere de veda etti.

marasli-final-biletini-aldi-burak-deniz-gozyaslari-icerisinde-veda-etti-en-duygusal-mesajini-pay-3

Maraşlı final bölümü ile gelecek hafta ekranında olacak. Dizinin çekimleri sona ererken yeni proje hazırlığı içerisinde olan oyuncular da diziye veda mesajlarını paylaştı. Özellikle Maraşlı karakterine hayat veren Burak Deniz'in Vedası izleyicileri Bir Hayli üzdü. Sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yapan Burak Deniz, hem diziye Hem de hayat verdiği karakteri veda etti.

marasli-final-biletini-aldi-burak-deniz-gozyaslari-icerisinde-veda-etti-en-duygusal-mesajini-pay-4

Burak Deniz'in vedası zor oldu

Daha önce sık sık romantik komedi dizilerinde izlediğimiz yakışıklı oyuncu Burak Deniz Maraşlı karakteri ile adeta bambaşka biri haline dönüşmüştü. Hayat verdiği karakteri Kendisi de çok seven Burak Deniz dizisinin final yapacak olmasının üzüntüsünü yaşıyor. Maraşlı final kararı sonrasında yeni bir projeye imza atan Burak Deniz çekimleri tamamlanan dizinin ardından sosyal medya hesabından veda mesajı paylaştı. Bir hikayenin daha sonuna geldik diyerek sözlerine başlayan Burak Deniz, Maraşlının kendisine çok şey kattığını söyledi. Dizide partneri Alina Boz’a da teşekkür eden Burak Deniz, Yeni projelerle ekranda olacağının da sinyalini verdi.

marasli-final-biletini-aldi-burak-deniz-gozyaslari-icerisinde-veda-etti-en-duygusal-mesajini-pay-2

ATV final kararından geri adım atmadı

Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz'in olduğu Maraşlı dizisi sezonu oldukça iddialı başlamış ancak sonrasında Yaz aylarının da gelmesi ile birlikte reytinglerde kayıp yaşamıştı. Diziyi yeni sezonda da ekranda görmek isteyen izleyiciler sosyal medyadan kampanya başlattı ancak ATV Maraşlı final kararından geri adım atmadı. Salı akşamları yayınlanan dizi 13 Temmuz günü ekrana gelecek olan 26 bölümüyle final yaparak veda edecek.