Maraşlı final mi oluyor? Maraşlı dizisi bitiyor mu? Atv'nin sevilen dizisi maraşlının final bölümü izleyicileri bir hayli üzdü. Peki Maraşlı neden bitiyor?

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

ATV’de başrollerini Alina Boz ve Burak Deniz'in paylaştığı Maraşlı final bölümü ile ekran yolculuğunu tamamlayacak. Maraşlı 26. bölümle ekranlara veda ederken izleyiciler ise bu karardan bir hayli üzgün. Özel kuvvetlerden ayrılan ve daha sonra istihbarat ajanı olarak çalışmaya başlayan eski asker Maraşlının Mahur Türel’e aşık olmasını konu alan dizi Aslında izleyiciler tarafından çok sevilmişti. Dijitalde de izlenme oranları Bir Hayli yüksek olan Maraşlı dizisi reytinglerde istediği başarıyı yakalayamadı. Peki Maraşlı final mi oluyor? Maraşlı dizisi bitiyor mu?

ATV’de Pazartesi akşamları yayınlanan başrollerini Alina Boz ve Burak Deniz'in paylaştığı Maraşlı geçtiğimiz günlerde yayın günü değişikliğine gitmişti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finali yapması ile birlikte salı gününe geçen Maraşlı ne yazık ki yine reytinglerde istediği başarıyı elde edemedi. Bunun üzerine ATV ve yapım şirketi görüşme gerçekleştirerek final kararı aldı. Maraşlı 26 bölüm ile ekranlara veda edecek.

marasli-final-mi-oluyor-marasli-neden-bitiyor-neden-final-yapiyor

MARAŞLI DİZİSİ NEDEN BİTİYOR?

Yönetmenliğini Arda Sarıgül'ün üstlendiği Burak Deniz, Alina Boz, Saygın Soysal, Hakan Boyav, Melis İşiten, Rojda Demirer, Sinem Akyol, türküsu Demirel, Bedriye Rosa çelik gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Maraşlı final bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Pazartesi günleri yayın hayatına başlayan ancak düşük reytingler nedeniyle gün değiştiren ve salı gününe geçen Maraşlı dizisi ne yazık ki bugünde de istediği başarıyı elde edemedi. YouTube kanalında izlenme oranları son derece yüksek olsa da ATV dizinin fişini çekti.

marasli-final-mi-oluyor-marasli-neden-bitiyor-neden-final-yapiyor-1

MARAŞLI 26 FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Maraşlı final bölümünde Mehmet İnce hastaneden kaçıyor. Sevdiği kadına doğduğu eve götüren ve kim olduğunu anlatmak isteyen Maraşlı, annesi babası ve kardeşi İsmail ile ilgili bilgileri paylaşıyor. Mahur sevdiği adamın bu durumuna dayanamayarak onu Kardeşinin mezarına götürmek istiyor. Peki Maraşlı Kardeşinin mezarına giderek geçmişindeki yükleri Unutabilecek mi?  Diğer yandan Savaş ise hurdacıdan intikam almak için yeni bir plan yapıyor. Maraşlı’yı öldürmek üzere planlarını devreye sokan savaş, gözünü iyice karartıyor. Maraşlı ise artık Mahur ile yeni bir hayat kurmak istiyor fakat savaşın planları buna engel olabilir.