ATV'nin ilk bölümü ile dikkatleri üzerine çeken dizisi Maraşlı'da kriz çıktı! Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı dizisinde tartışma çıktı. Burak Deniz'i sinirlendiren ne oldu? Başrol oyuncularının kompleksleri çalışanları bıktır

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...
ATV'nin ilk bölümü ile dikkatleri üzerine çeken dizisi Maraşlı'da kriz çıktı! Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı dizisinde tartışma çıktı. Burak Deniz'i sinirlendiren ne oldu? Başrol oyuncularının kompleksleri çalışanları bıktırdı mı? Burak Deniz'in  sette ufak şeylere dahi sinirlenmesi kriz çıkardı! Maraşlı hayranlarını üzecek gelişmeler!

Alina Boz ve Burak Deniz'in başrollerinde yer aldığı, Rojda Demirer, Serhat Kılıç, Saygın Soysal, Kerem Atabeyoğlu gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı ATV'nin yeni dizisi Maraşlı ilk bölümü itibariyle adından söz ettirmeyi başardı. Büyük bir başarı sağlayan dizinin setinden ilk kriz haberi geldi.

Maraşlı dizisinin başrolü Burak Deniz'in setteki sinirli halleri kriz çıkardı. Burak Deniz'in ufak şeylere büyük tepkiler göstermesi giderek sinirleri gerdi.

Burak Deniz ve Alina Boz'un verdikleri bir röportajda Alina Boz, rol arkadaşı Burak Deniz'in sette çok sık sinirlendiğini söylemişti. Burak Deniz bunun üzerine, “Evet sette özellikle eşyalara, seslere, konstrasyondayken halindeyken, bir şeyin aksadığı noktada sinirleniyorum. Devam ederken bir şeyin seni engellediği noktada oluyorum. En son peçeteydi. Halı var” dedi.

HAZAL KAYA EN ZORLANDIĞIM PARTNER DEMİŞTİ

Burak Deniz'in, sahneye başlamadan önce konsantre olduktan sonraki küçük detaylardaki aksaklıklara aşırı sinirlenmesi Maraşlı dizisinin çekimlerine olumsuz yansımaya başladı. Daha öncede Hazal Kaya verdiği bir röportajda en çok zorlandığı partnerin Burak Deniz olduğunu söylemişti.

Hazal Kaya verdiği bir röportajda bugüne kadar çalıştığı erkek partnerlerini çok sevdiğini söylerken Bizim Hikaye dizisinde beraber rol aldığı Burak Deniz için olumsuz yorumlar yapmıştı.

Burak Deniz, sette en son peçeteye ve ayaklarının halıya takılmasına çok sinirlenerek tepki göstermiş. Burak Deniz'in daha sonra bu durumları takıntı haline getirdiğini de itiraf etti.