Marcus Aral Suç Makinesi Bir Hırsızmış! Araba Çalıp Adını Kimliğini Değiştirmiş ABD'ye Kaçmış Gayrimüslüm İmaj Çizmiş!

Şevval Şahin'in Survivor ünlüsü sevgilisi Yiğit Marcus Aral aslında sabıkalı bir hırsızmış. Asıl adı Yiğit Aral olan Marcus kimliğindeki tüm bilgileri değiştirmiş!

Magazin 06.07.2021 - 10:11 06.07.2021 - 10:12 Ece Sahan

Şevval Şahin'in eski sevgilisi, yine Acun Ilıcalı'nın ünlü ettiği bir kişi olan Yiğit Marcus Aral geçtiğimiz günlerde 3. nesil sosyetenin nasıl 3. sayfa haberlerine düştüğünü göstermişti. Şevval Şahin'i kıskanan ve Kerem Kamışlı'yı lüks restoranda taciz edip sandalye ile denize atan Marcus Aral'ın Şavval Şahin'İ de tehdit ettiği ve zorbalık yaptığı ortaya çıkmıştı.

RAHATLIĞA BAKIN!

Yiğit Marcus Aral sosyal medya hesaplarında da cins hayvanları yaptığı istismarı ile dikkat çekiyordu. Meğer zaten suç makinesiymiş!

Erol Köse'nin ortaya çıkardığı bilgilere göre Yiğit Marcus Aral'ın gerçek adı Yiğit Aral'mış. Araba çalan Marcus yıllarca hapis yatmış. Son olarak 2000 yılında yakalnıyor ve hapi yatıyor sonra ise ABD'ye kaçıyor orada takma ad kullanıp gayrimüslim bir imaj çizmiş.

Marcus Aral'ın basına yansıyan yakalanma haberi ise şöyle;

"Beşiktaş'ta gittikleri eğlence yerlerinde park için bırakılan otomobilleri kendilerininmiş gibi davranarak çalan 2 kişi ile bu otomobilleri sahte evrakla piyasaya sürmeye çalışan 2 kişi yakalandı.

Levent ve Etiler'de eğlence yerlerinde park için bırakılan otomobillerin gerçek sahibi gibi davranarak park görevlilerinden anahtarları çalan Yiğit Aral ile Koray Ergün yakalandı. Arabaların yanı sıra bir otomobilden Basın Kartı da çaldıklarını söyleyen ve kendilerini Basın mensubu olarak tanıttıklarını itiraf ettiler.

Aral ve Ergün çalıntı otomobillerin Kozyatağı'nda otomobil galerisi bulunan Sedat Belgüzar'a verildiğini itiraf edince bu kişiler de gözaltına alındı.  Belgüzar ile yanında çalışan İleri'nin, çalıntı otomobilleri, motor ve şase numaralarını değiştirip, sahte evrak düzenleyerek piyasaya sürdükleri tespit edildi."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@