Masterchef 2022'nin şampiyonu sonunda belli oldu. Kıyasıya geçen final kapışmasının ardından iki yarışmacıdan birisi şampiyon seçilecekti. Metin ve Kıvanç arasındaki rekabet izleyenleri de heyecanlandırdı.

Masterchef 2022, 6 aylık süren macera ile birlikte şampiyonunu ilan etti. Program oldukça heyecanlı geçti. Yarışma esnasında pek çok olay meydana geldi. Kimi zaman tatsızlıklar yaşansa da genel olarak programın heyecanlı bir işleyişe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Masterchef 2022'nin şampiyonu kim oldu? Metin ve Kıvanç arasındaki amansız mücadelenin tek bir galibi olacaktı. Yapılan açıklama ile bilrikte yarışmanın kazananı ortaya çıktı.

Son Kez Yemeklerini Yarıştırdılar!

Hem Metin hem de Kıvanç yemeklerini son kez yarıştırdı. Final karşılaşmasında her iki ismin de etkili performans gösterdiği görülüyor. Haliyle ellerinden geleni yaptılar. Bu durum izleyicilerin gözünden kaçmadı. Ancak yarışma sonucu açıklandığında izleyicilerin önemli bir kısmı şok oldu. Hiç beklemedikleri bir sonuçla karşılaştılar. Yine de her iki yarışmacı da kazanmayı hak etti.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Masterchef 2022 Şampiyonu Metin Oldu!

Metin, elinden gelenin en iyisini yaparak Masterchef 2022'nin birincisi oldu. Bu gelişme sonrasında ortalık hüzünlü bir yere dönüştü. Çünkü şampiyon ile şampiyonluğu kılpayı kaçıran iki isim yan yana duruyordu. Metin'in şampiyonluk sonrası verdiği poz ise bir süre hafızalardan silinmeyecek. Danilo, Somer ve Mehmet Şef, şampiyon ile ikinciyi tebrik etti. Finale kadar gelmiş olmaları dahi ikisi için de büyük başarıydı. Çünkü sayısız elemenin ardından son ikiye kalmayı başarmışlardı.