Tiktok fenomeni Mehmet Dinç'in saldırıya mı uğradı? Sosyal medyada bu iddia büyük ses getirdi. Üstelik fenomen isimden bir süredir ses çıkmıyordu. İddialara göre Arap müşterisi ile dans edince kocası tarafından saldırıya uğradı.

Tiktok'ta bir süredir videolar yapan ve dondurma satarken aynı zamanda dans eden fenomen Mehmet Dinç, önemli bir iddia ile gündeme geldi. Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç'in başına geldiği iddia edilen olayda Arap müşterisinin kocası tarafından vurulduğu belirtildi. Sosyal medyada geniş yankı uyandıran olayla ilgili bir süre açıklama yapılmadı.

Dondurma Satarken Dans Ediyordu!

Dondurma satarken bir yandan da müşterileri ile dans eden Mehmet Dinç, global anlamda tanınan bir isim. Fenomenlik seviyesini her geçen gün farklı bir çıtaya taşıyan Dinç, bu doğrultuda ilerlemeyi sürdürüyordu. Başına geldiği iddia edilen talihsiz olay sonrasında kendisiyle ilgili bir açıklama yapıldı.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Arap Müşterisi mi Vurdu?

Mehmet Dinç, sosyal medyada bir kullanıcıya yanıt verdi ve kendisinin vurulmadığını açıkladı. Böyle bir olaydan dahi haberinin olmadığını ifade etti. Arap müşterisi tarafındaın vurulduğuna yönelik açıklamalar ise boş çıktı. Magazin gündemi bir süredir fenomen ismin sağlık durumunu araştırıyordu. Ancak kendisi açık bir şekilde ifade etti ki böyle bir olay yaşanmadı. 

Milyonlara Hitap Ediyor

Çılgın Dondurmacı'nınmilyonlarca takipçisi bulunuyor. Hitap ettiği kitleye bakacak olursak yurt dışından çok sayıda kullanıcının kendisini severek takip ettiğini söylesek yanlış olmaz. Videolarına yapılan yorumların önemli bir kısmı yabancılara ait. Üstelik farklı sayfalarda da kendisi paylaşılıyor.