TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef 29 Kasım Pazar akşamı 110. bölümüyle ekranlara geldi.

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü
TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef 29 Kasım Pazar akşamı 110. bölümüyle ekranlara geldi. Sefa, Barbaros ve Uğur'un eleme potasında girdiği gecede Uğur, 2012 yılındaki sosyal medya paylaşımları nedeniyle diskalifiye oldu. Hal böyle olunca MasterChef Uğur yazdıkları ne? MasterChef Uğur kaç yaşında her yerde aranmaya başladı.

Jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın paylaştığı MasterChef 110. bölümüyle ekranlara geldi. Mavi takımın haftayı galibiyetle kapattığı MasterChef'de Sefa, Barbaros ve Uğur potaya girdi. Ancak 29 Kasım akşamı MasterChef'te eleme olmadı. Uğur, diskalifiye oldu. Peki MasterChef Uğur ne yaptı? MasterChef Uğur kaç yaşındaMasterChef Uğur yazdıkları ne?

MasterChef Uğur, 2019 yılında Acun Ilıcalı, Ali Koç ve Aziz Yıldırım'a küfürler etmiş, Fenerbahçe'ye şikeci diyen ve sosyal medya hesaplarından terbiye sınırları aşan videoları nedeniyle diskalifiye edildi.

MasterChef Uğur yaşı kaç?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz'in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum'da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2'de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel'de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar'da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.