TV8'in çok sevilen yemek yarışması MasterChef 6. haftasıyla ekranlara geliyor.

TV8'in çok sevilen yemek yarışması MasterChef 6. haftasıyla ekranlara geliyor. Kırmızı takım ve mavi takım arasında kıyasıya rekabetin devam ettiği MasterChef'e bu hafta yedeklerden sempatik yarışmacı Walison gelmişti. Ancak MasterChef'in 24 Eylül akşamı yayınlanan yeni bölümünde Walison, bir şeyleri anlamakta zorlandığını ve gitmek istediğini söyledi. Bu durum şeflerin kulağına gitti ve Danilo Şef, Walison'a bırak istiyor musun diye sordu. Hal böyle olunca MasterChef Walison bırakıyor mu? Walison yarışmadan çekilecek mi? merak edildi. İşte MasterChef Walison'un kararı...MasterChef 24 Eylül Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Bu akşam 63. bölümüyle yayınlanan MasterChef'te kırmızı takım bir kez daha kaybetti. Uğur'un kaptan olduğu mavi takıma 2. kez yenilen kırmızı takım bir kez daha dokunulmazlık oynadı. İlk dokunulmazlık oyununda; Esra ve Özgül potaya giderken, ikinci dokunulmazlık oyununda Berker kazanan oldu. Berker'in potaya yolladığı ilk isim ise Eray oldu. İşte bu sırada Emir, Walison'un gitmek istediğini söyledi.Ardından diğer takım arkadaşları da Walison'a gitmek isteyip istemediğini sordu. Sonrasında oylamaya gidildi. Birbirlerine oy vermeye başlayan yarışmacılar, Walison'dan duydukları nedeniyle onu yazdıklarını söyledi. Bunun üzerine şefler devreye girdi. Danilo Şef, "Walison'a bırak istiyor musun?" diye sordu. Peki MasterChef Walison yarışmadan çekilecek mi? İşte kararı

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!


MasterChef Walison ayrılacak mı? Pes mi edecekŞeflerin sorması üzerine kendini açıklayan Walison, arkadaşlarının çok iyi olduğu söyledi. Daha önce böyle bir iş yapmadığını açıklayan Walison, her şeyi Türkçe anlamakta zorlandığını bu nedenle zaman ihtiyacı olduğunu ve gitmek istediğini söyledi. Bunun üzerine Danilo Şef de Walison'a kendisinin ne hissetiğini anladığını ve çekilmek isteyip istemediğini sordu. Walison bunun ardından "istemiyorum" dedi. Özetle pes etmeye yaklaşan Walison, yarışmadan çekilmeyecek. Walison'un elenip elenmeyeceğini ise henüz bilemiyoruz. İzleyip göreceğiz.MasterChef Walison Fonseca kimdir? Evli mi? Nereli Brezilyalı yarışmacı Walison Fonseca, 34 yaşında. Henüz 3 yıldır Türkiye’de olmasına rağmen Türkçe’yi akıcı bir şekilde konuşan Walison Fonseca, modellik ve oyunculuk yapıyor. Walison Fonseca, İtalyan modelleriyle ünlü Biscolata reklamında da oynamış. MasterChef 2020 sezonuna ilk kez kendi ülkelerine ait bir yemek katılan iddialı yarışmacı, evli.Walison'un eşi ise Melisa Pınar. Walison’un eşi Melisa Pınar NLP uzmanı, yaşam koçu. Eşi Melisa Pınar’la çekildiği fotoğrafları sık sık paylaşan Walison Fonseca, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor, yarışmacının bir yıl önce açılan ancak henüz aktif olmayan Youtube hesabı da bulunuyor.Yarışmada son olarak Adana Kebap yapmaya çalışan ancak başarılı olamayan Walison, son 16 isim arasına girememişti. Walison'un elenmesi herkesi bir hayli üzmüştü.