Başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır  ve Mehmet Aslantuğ'un yer aldığı Gold Film imzalı, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturduğu Masumiyet dizisi yayın hayatına başl

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!
Başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır  ve Mehmet Aslantuğ'un yer aldığı Gold Film imzalı, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturduğu Masumiyet dizisi yayın hayatına başlıyor. Dev oyuncu kadrosu ve konusu ile şimdiden merak uyandıran dizi çarşamba günleri FOX TV'de yayınlanacak. Çarşamba günü birbirinden iddialı diziler ile reyting savaşına girmesi hedefleniyor. Özellikle Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz ve  ATV ekranlarında yayınlanan  Kuruluş Osman kıyasıya rekabet ediyor. Masumiyet dizisinin başlaması ile reytinglerin nasıl etkileneceği ise merak ediliyor. Peki Masumiyet dizisinin diğer oyuncuları kimlerdir, konusu nedir? Diziye dair merak edilenler haberimizin devamında yer alıyor..

Oyuncu kadrosuna bakıldığında birbirinden başarılı isimler yer alıyor.  Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Asena Keskinci, Ozan Kaya, Oktu Rüçhan Çalışkur, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan,  Asena Tuğal,  Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç Gizem Ergün gibi birbirinden değerli oyuncular kadroda bulunuyor.

Masumiyet dizisinde uzun zamandır dizilerde yer almayan Hülya Avşar , Hale Ilgaz karakteri ile ekranlara geliyor. Hale Ilgaz’ın oğlu İlker’i Serkay Tütüncü, eşi İsmail Ilgaz’ı ise Ertuğrul Postoğlu can veriyor. Deniz Çakır ise Bahar karakterini canlandırıyor. Bahar evli ve 2 çocuğu bulunmaktadır. Bahar'ın eşi Timur karakterini Tolga Güleç canlandırırken , Bahar'ın kızı Ela karakterini ise İlayda Alişan canlandırmaktadır. Bahar' ın 19 yaşındaki kızı Ela  kendisinden yaşça büyük olan birine aşıktır. Bu kişi ise babasının 35 yaşındaki patronudur.  Bahar kızı ve eşinin patronu arasındaki bu duruma engel olmaya çalışsa da başarılı olamayacaktır. Ela ve ailesinin tüm hayatı Ela'nın 19. yaş gününden sonra tamamen değişecek ve bir daha eskisi gibi olmayacaktır.

Hülya Avşar ve Deniz Çakır yıllar önce Kadın İsterse adlı dizide oynamıştı. İkilinin dizisi sevilerek izlenmişti. Mehmet Aslantuğ ise yer aldığı dizilerde hep büyük başarılara imza atmıştır. Masumiyet dizisinden de umutlu olan yapım çarşamba günü fenomen dizilerin karşısına koyarak diziden iyi bir reyting bekliyor. Bakalım Masumiyet rakiplerini tahtından edebilecek mi? Masumiyet dizisi 24 Şubat Çarşamba saat 20:00'de FOX TV'de başlıyor..