Masumiyet Dizisi İlker Ilgaz Kimdir? Gerçek Adı Ne? Hangi Dizilerde Oynadı?

Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Masumiyet dizisinin oyuncuları seyirciler tarafından araştırılıyor. En çok izlenen dizileri bünyesinde bulunduran Fox TV bu dizilere bir yenisini daha ekledi. Fox TV'nin ilgiyle takip edilen Masumiyet dizisi ekr

Dizi Haberleri 01.05.2021 - 16:33 04.05.2021 - 04:18 İlan35
Masumiyet Dizisi İlker Ilgaz Kimdir? Gerçek Adı Ne? Hangi Dizilerde Oynadı?

FOX TV ekranlarında başlayan ve Hülya Avşar'ın da yer aldığı Masumiyet dizisinde İLker Ilgaz karakteri yakından araştırılıyor. Serkay Tütüncü'nün hayat verdiği İlker Ilgaz karakteri dizinin başrol oyuncularından bir tanesi. Narsist bir karakter olarak ekranlara gelen İlker Ilgaz güç ve gösteriş içerisinde yaşantısıyla da ilgileri üzerine topluyor. Peki Masumiyet dizisinin İlker'i Serkay Tütüncü kimdir? Masumiyet dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren yoğun bir seyirci kitlesine ulaştı. Dizinin oyuncuları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Masumiyet İlker Ilgaz kimdir? Gerçek adı ne? Kaç yaşında, nereli? Tüm detaylarıyla haberimizin devamında sizlerle...

Masumiyet Dizisi İlker Ilgaz Kim?

Masumiyet dizisinin İlker Ilgaz'ı Otoriter ve mükemmeliyetçi babasıyla çocukluğundan itibaren irili ufaklı bütün hatalarının üstünü kapatan annesi arasında kendi kimliğini kaybetmiş narsist bir karakter olarak ekranlara gelmektedir. Varlık, güç ve gösteriş içerisinde geçen, kişisel başarılarla taçlanan 35 senelik hayatı bir gecede karanlık yollara sürüklenirken, o güne kadar cemiyet ve ekonomi sayfalarını süsleyen ismi 3. sayfaya taşınıyor.

Serkay Tütüncü Kimdir?

Masumiyet dizisinin İlker Ilgaz'ı Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 yılında İzmir ilinde dünyaya geldi. Eğitim hayatını Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu bölümünden mezun olarak tamamlayan Serkay Tütüncü 2016 senesinde TV8'de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu yaptı. 2018 yılında ise 'İnsanlık Suçu' dizisi ile beraber oyunculuk hayatına başlangıç yaptı. 2019 senesinde Afilli Aşk dizisinde oynayan Volkan, 2020 senesindee ise Bay Yanlış dizisi ile Ozan karakterini canlandırdı.

Masumiyet dizisinde Serkay Tütüncü'nün hayat verdiği İlker Ilgaz karakteri, şirketlerinde çalışmakta olan bir elemanın 19 yaşındaki kızı ile aşk yaşayan, nişan töreni yeni yapılmış ve evliliğe hazırlanan 35 yaşında bir adam olarak ekranlara yansımaktadır.

Survivor Serkay Tütüncü Kimdir?

Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Masumiyet dizisi seyircilerden büyük ilgi topladı. Masumiyet dizisi özellikle de oyunculardan kurulu oyuncu kadrosu ile yoğun ilgi topluyor. Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır gibi önemli oyuncuların aynı set içerisinde yer aldığı Masumiyet dizisinde Serkay Tütüncü, İlker Ilgaz adlı role hayat veriyor. Son dönemin dikkat geçen ve yoğun ilgi gören genç oyuncusu Serkay Tütüncü, etkili bir karakter ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

Tütüncü'nün ismini ilk olarak İnsanlık Suçu adlı dizide duyan seyirciler Gökhan Gökdemir karakteri ile Serkay Tütüncü'yü tanımıştı. Sonrasında Afilli Aşk dizisi ile geniş bir kitleye sahip olan oyuncu seyirciler tarafından benimsenmiş ve sevilmişti. Canlandırdığı Volkan Çekerek karakteri ise seyirciler tarafından yoğun ilgi görmesine yol açmıştı. Ardından oynadığı Bay Yanlış dizisiyle Ozan Dinçer olarak başarısına başarı katmaya devam eden Serkay Tütüncü, bir süre dinlendikten sonra 2021 yılında ekranlara Masumiyet dizisi ile geri döndü.

Son dönemin önemli isimlerinden Serkay Tütüncü, etkili bir karakterle hayranlarının karşısına çıktı. Önemli bir dizinin başrol oyuncusu olarak ekranlara gelmeye devam eden Serkay Tütüncü, Masumiyet dizisiyle oldukça ilgi gördü.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@