Fox'un merakla beklenen yeni dizisi Masumiyet dizisinde karavan krizi büyüdü. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ'un yer aldığı Masumiyet dizisi set kavgasıyla başladı.

Fox'un merakla beklenen yeni dizisi Masumiyet dizisinde karavan krizi büyüdü. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ'un yer aldığı Masumiyet dizisi set kavgasıyla başladı. Hülya Avşar diziye şart koymuş ve spor alanı istemişti ve isteği gerçeklemişti. Şimdi de Deniz Çakır karavanını küçük buldu. Olayın sosyal medyaya yansıması üzerine sosyal medyada Deniz Çakır'a tepkiler gecikmedi.

Fox Tv ekranlarında ilk bölümü için gün sayan dizisi Masumiyet dizisi sette kriz haberleri ile gündeme geldi. Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi isimleri bir araya getiren dizide beklenilen kriz patlak verdi. Çoğu sette çıkan karavan kavgaları yeniden başladı.

Dizi setlerinde başrol oyunculara ayrı ayrı verilen karavanlar kimi zaman tartışma yaratıyordu. Masumiyet dizisinin setinde karavan krizi patlak verdi. Deniz Çakır kendi karavanının Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ'unkinden küçük olduğunu söyleyerek tepki gösterdi. Deniz Çakır, rol arkadaşları Serkan Tütüncü ve İlayda Alişan'ın beraber kullandığı karavanına yerleşti. Bu sefer de iki genç oyuncu bu durumda tepki gösterdi.

Yapımcıların başrol oyuncularına ayrı ayrı kiraladıkları karavanlar kimi zaman ise yolları işgal ettiği gerekçesiyle vatandaşlardan tepki görüyordu. Oyuncuların karavan kompleksleri yeniden hortladı. Masumiyet dizisinin başrollerinden Deniz Çakır kendisine verilen karavanın küçük olduğunu söyleyerek Serkan Tütüncü ve İlayda Alişan'ın beraber kullandığı karavanına yerleşti.

Deniz Çakır'ın Serkan Tütüncü ve İlayda Alişan'ın beraber kullandığı karavanına yerleşmesi bu sefer genç oyuncuların tepkisine neden oldu. Deniz Çakır'ın bu tutumunun sosyal medyaya yansıması sonrası tepkiler gecikmedi.

DENİZ ÇAKIR'A TEPKİLER GECİKMEDİ!

Deniz Çakır'a sosyal medya kullanıcıları "Tek kişi kullandığın karavanın kocaman olsa ne olacak?" "Bu nasıl bir ego. Bir de kadın hakları falan diye aktivist takılır bu hanım" "2 kişinin kullandığı karavan tabi ki daha büyük olacak. O iki genç oyuncuyu daha küçük karavana sıkıştırmak nasıl bir bencillik?" "Hülya Avşar'ın karavanını kıskanmıştır büyük ihtimal" gibi yorumlarla Deniz Çakır'a tepki gösterdi.