Masumiyet Ela Yüksel Kimdir? Masumiyet Ela Yüksel henüz 19 yaşındadır. Ela, annesi Bahar Yüksel'in anne olduğu, onu doğurduğu yaştadır.

Masumiyet Ela Yüksel Kimdir?

Masumiyet Ela Yüksel henüz 19 yaşındadır. Ela, annesi Bahar Yüksel'in anne olduğu, onu doğurduğu yaştadır. Bundan da cesaret alarak her şeyi yapabileceğine, yeterince büyüdüğüne inanır. Ela Yüksel, liseyi bitirmiş ve üniversiteye gitmek için hazırlanmaktadır. Artık üniversiteli olduğu ve 19 yaşında girdiği için kimsenin ona karışmasını istemez. Ela kendisine çok güvenen bir tiptir. Kendisine çok güvendiği için de diğer insanları her zaman kendisinden daha aşağıda görür. Ela bir isteğiyle her şeyi yapabileceğine ve başarabileceğine inanır. Ancak Ela'nın bilmediği bir şey vardır. Diğer küçümsediği, güvendiği insanlar ona asıl kazığı atacaktır. Bahar'ın 19 yaşındaki kızı Ela, yanlış bir adama aşık olur. Yanlış bir adama aşık olmanın cezasını neredeyse canıyla ödeyecektir. Bahar'ı o adamdan annesi Bahar kurtarmaya çalışacaktır.İlayda Alişan Kimdir?

Masumiyet dizisinde Bahar Yüksel ve Timur Yüksel'in 19 yaşındaki kızlarına hayat verecek olan İlayda Alişan, henüz genç ve dinamik olan oyuncular arasındadır. Duru güzelliği, doğal duruşuyla İlayda Alişan, son dönemlerin aranan oyuncuları arasına girdi. Turuncu ve kızıl saçlarıyla dikkat çeken İlayda Alişan, 25 yaşındadır. 1 Ocak 1996 yılında İstanbul'da doğan İlayda Alişan, İstanbulludur. Daha küçük yaşlardayken oyunculuğa başlayan ve ilgi duyan İlayda Alişan, lise eğitimi sonrasında oyunculuk eğitimi almaya ve oyunculuk yapmaya başladı. Genç oyuncu İlayda Alişan, Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nden mezun olmuştur. Liseden mezun olan İlayda Alişan, 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile ilk dizisinde oynamıştır.İlayda Alişan meslektaşlarının aksine üniversitede oyunculuk veya tiyatro okumamıştır. İlayda Alişan,  İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Moda Tasarım okumuştur. İlayda Alişan'ın oyunculuk kariyerinde babasının arkadaşının etkisi büyüktür. İlayda'nın oyuncu olmak istediğini bilen aile dostları, İlayda Alişan'ı ajansa kayıt yaptırmıştır. Ajansa kayıt olduktan sonra dizi teklifleri almaya başlayan İlayda Alişan böylece sektöre adım atmış olmuştur. Minyon oyunculardan olan İlayda Alişan'ın boyu 1.60m ve kilosu 48'dir. İlayda Alişan'ın burcu balıktır ve bekardır. İlayda Alişan'ın sevgilisi var mı soruları da oldukça fazla sorulan sorular arasında olmuştur. İlayda Alişan'ın bir süredir erkek arkadaşı yoktur.

Televizyon dizilerinin yanında dijital platformlarda yayınlanan internet dizilerinde de yer almıştır. Güzel oyuncu İlayda Alişan, 2019-2020 yılları arasında Netflix orijinal dizisi Hakan: Muhafız'da Aylin karakterini oynamıştır. Ayrıca İlayda Alişan, 2021 yılında yayınlanan Gain'in orijinal dizisi Terapist'te Özlem karakterini canlandırıyor.

İlayda Alişan'ın Instagram adresi: https://www.instagram.com/ilaydalisan/?hl=trİlayda Alişan Oynadığı Diziler

  • 2011 – Bir Çocuk Sevdim (Merve) (TV Dizisi)

  • 2013 – Gönül Hırsızı (TV Dizisi)

  • 2014 – Benim Adım Gültepe (Nurten) (TV Dizisi)

  • 2015 – Serçe Sarayı (Sinem) (TV Dizisi)

  • 2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Eylül) (TV Dizisi)

  • 2017-2018 – Çukur (Akşın) (TV Dizisi)

  • 2021- Masumiyet (Ela Yüksel) (TV Dizisi)