TRT 1 ekranlarının reytinglerde zirve dizisi Masumlar Apartmanı dizisinde ayrılıklar yaşanacak. Diziden 2 oyuncu çıkarken, sürpriz bir karakter diziye girecek.

TRT 1 ekranlarının reytinglerde zirve dizisi Masumlar Apartmanı dizisinde ayrılıklar yaşanacak. Diziden 2 oyuncu çıkarken, sürpriz bir karakter diziye girecek. Masumlar Apartmanı dizisindeki ayrılık gözyaşlarına boğacak! Masumlar Apartmanı dizisinde gelecek bölümlerde sürprizler bekliyor! Masumlar Apartmanı dizisinden hangi oyuncular ayrılıyor?

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı'nda ayrılık yaşanacak. Diziden 2isim birden çıkarken sürpriz bir karakter diziye dahi edilecek. Masumlar Apartmanı dizisinde yaşanacaklar seyirciyi göz yaşlarına boğacak.

Masumlar Apartmanı sezonun en çok konuşulan işlerinden biri oldu. Dizide özellikle Ezgi Mola'nın canlandırdığı Safiye karakteri tüm sosyal medyada her Salı TT olmayı başarıyor. Ezgi Mola'nın oyunculuk performansı sosyal medyada övgüyle yer alıyor.

2 OYUNCU ÇIKIYOR SÜRPRİZ İSİM GİRİYOR!

Masumlar Apartmanı dizisinin ilerleyen bölümlerinde seyirciyi sürprizler bekliyor. Çünkü diziden 2 oyuncu birden ayrılırken, sürpriz bir karakter diziye dahil oluyor. Seyirciyi bol hüzünlü bölümler bekliyor. Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel diziye yeni girmişti. Ancak ne yazık ki diziden ayrılışı da erken olacak. İlerleyen bölümlerde Naci karakteri hüzünlü bir şekilde diziye veda edecek. Naci'nin karısı Gülru'ya hayat veren Pervin Bağdat'ın da Masumlar Apartmanı hikayesi kısa sürecek. Naci'nin ölümü ile Gülru'da karakteri de diziden ayrılacak.

Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde Naci, Safiye'ye "Ölüyorum ben" diyerek hastalığını işaret etmişti. Sosyal medyada Naci Hoca'nın hastalığının kanser olduğu iddia edildi. Naci Hoca hayatının son döneminde Safiye'yi görmek için geri dönmüştü.

Masumlar Apartmanı dizisinden yaşanacak ayrılıkların yanında yeni oyuncu sürprizi de var. Masumlar Apartmanı dizisine Safiye’nin annesi olan Hasibe’e sürprizi. Diziye Hasibe'nin annesi rolü ile sürpriz biri ismin dahil edileceği de öğrenildi.