Masumlar Apartmanı final mi yapıyor? Masumlar Apartmanı bitiyor mu? TRT1’in sevilen dizisinden üzen haber geldi. Dizinin yönetmeni bizzat açıkladı. Peki, Masumlar Apartmanı neden final yapıyor? Ne zaman bitiyor?

TRT1 ekranlarında Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar gibi isimlerin başrollerini paylaştığı, ilk sezonu ile ekranda fırtına gibi esen Masumlar Apartmanı final iddiaları ile sık sık gündeme geliyordu. Bu sezon istediği reyting başarısını yakalayamayan dizinin son derece ağır olan sahneleri de eleştiri oklarının hedefindeydi. Bu gelişmeler beraberinde final söylentilerini de getirdi. Peki, Masumlar Apartmanı final mi yapıyor, bitiyor mu? Masumlar Apartmanı neden final yapıyor?

Masumlar Apartmanı final yapıyor. TRT1’in geçtiğimiz sezona damga vuran dizisi ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Gülseren Buğdaycıolu’nun kitabından uyarlanan ve özellikle Safiye ile Gülben’in hikayeleri çok sevilen dizi bu sezon istediği reyting başarısını yakalayamadı. Dizide senaryo tekrarının yaşanması, Safiye ve Gülben’in bir türlü tedaviye başlamaması da sık sık eleştiri konusu oluyordu. Artık eskisi gibi takip edilmeyen dizinin akıbeti de belli oldu.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Masumlar Apartmanı final ne zaman?

Yapımcılığını OMG Pictures’in üstlendiği başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Aslıhan Gürbüz'ün rol aldığı Masumlar Apartmanı'ndan kötü haber geldi. TRT 1 ekranlarında 15 Eylül 2020 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayan dizi 61 bölümüyle dün akşam ekranlara gelmişti. Yönetmen Çağrı Vila Lostuvalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dizinin sezon sonunda ekranlara veda edeceğini duyurdu.

Masumlar Apartmanı neden final yapıyor?

TRT 1'de yayınlanan ilk sezonu ile izlenme rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisi sezon sonunda ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin yönetmeni Çağrı Vila Lostuvalı bugün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla ekibe teşekkür etti. Daha yollarının olduğunu ancak sona az kaldığını söyleyen Lostuvalı, dizinin sezon sonunda ekrandan ayrılacağını da ima etmiş oldu. Masumlar Apartmanı dizisi ilk sezonu ile izlenme rekorları kırmıştı Ancak ikinci sezonda istediği başarıyı elde edemedi. Dizinin düşük reyting sonuçları nedeniyle final kararı aldığı düşünülüyor.