TRT'nin geçtiğimiz sezon reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı dizisi bu sene düşen reytingleriyle hayal kırıklığı yarattı. Kanal ve OGM Medya dizisinin bu sezon final yapmasını kesinleştirdi.

Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun başrolünde yer aldığı Masumlar Aprtmanı dizisi geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan dizisi olmuştu.

TRT'nin Gülseren Budayıcıoğlu eserinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi bu sezon yeni oyuncularla devam ediyor. Ancak eski reytinglerini bulamıyor. Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı İnci karkaterinin diziden ayrılması ile dizide Rüya karakteri ile Melisa Şenolsun dahil olmuştu. Ancak dizi eski heyecanını kaybetti. 

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Masumlar Apartmanı dizisi bu sezon konuya oldukça hızlı başladı. Seyirci ise aşk hikayesine dönüşen bu bölümlerden pek haz etmedi. Melisa Şenolsun canlandırıdığı Rüya karakteri de pek derinleşemedi.

Diziye bu nedenle Han'ın eski sevgilisi rolünde Aslıhan Gürbüz dahil oldu. Ancak bu taze kanda reytingleri az miktarda yükseltsede ilk sezon kıvamına getiremedi.

Salı akşamları TOTAL'ded yeni dizi Destan Masumlar Apartmanı'na fark attı. Destan reytinglerde birinci olurken Masumlar Apartmanı TOTAL'de 5. olabildi. AB'de Masumlar Apartmanı geçtiğimiz hafta Evlilik Hakkında Her Şey dizisine kaptırdığı birincliği geri aldı. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ise ikinci sırada yer aldı.

Masumlar Apartmanı reyting sonuçlarına gelecek sezon final yapacağı kesinleşmiş gibi. Salı akşamı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ile bir öyle bir böyle çekişme yaşayan Masumlar Apartmanı'nın karşısına gelecek hafta FOX TV'nin iddialı dizisi Mahkum geliyor. Mahkum dizisinin ilk bölümünün Masumlar Apartmanı'nın karşısında büyük bir oran alması bekleniyor. Durum böyle olursa Mahkum dizisi Salı akşamına yerleşebilir. Tabi bu durum Evlilik Hakkında Her Şey dizisi için final kararı olur. Çünkü Fox Tv Mahkum dizisini Pazar akşamları reytingleri son bölümlerde düşen ve kendisine daha yakın heyecanda olan Yargı dizisinin yerine koymayı tercih etmektense skandal bir kararla sezonun reyting rekortmeni dizisi olan Camdaki Kız'ın karşısında koymaya kalktı. Bakalım Salı akşamı yerleşecek hangi dizi Masumlar Apartmanı'nın fişini çekecek?