MF Yapım imzalı,yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'un kaleme aldığı FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden izleyicilere kötü haber geldi!

BBC yapımı, ''The Split'' dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelen kadrosunda;  Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi usta isimler bulunduğu dizi setine Koronavirüs vakası nedeni ile  bir hafta ara verildi.

evlilik-hakkinda-her-sey-dizisi-uyarlama-mi-evlilik-hakkinda-her-sey-hangi-diziden-uyarlama-1

Evlilik Hakkında Her Şey'in önümüzdeki hafta yeni bölümü yayınlanmayacak. Yani 14 Aralık Salı akşamı yayınlanması plananlanan dizinin yeni bölümü bir sonraki hafta 21 Aralık akşamı yayınlanacak.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Evlilik Hakkında Her Şey; aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunu gözler önüne getirmektedir. Birbirinden çok farklı dört kadının hayat hikayerinin anlatıldığı, bir evliliğin bütün aşamalarının bu dört kadın  üzerinden görüldüğü dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle rededen bir karakter olarak karşımıza gelmektedir.

Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümü ile 21 Aralık Salı Fox Tv'de..