TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı bu akşam 2. bölümüyle ekranlara geldi.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!
TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı bu akşam 2. bölümüyle ekranlara geldi. Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı'nın en dikkat çeken karakterlerinden biri de Han'ın eşi İnci. Hatta bu bölümde İnci'nin geçmişi de ele alındı. Hal böyle olunca Masumlar Apartmanı İnci'nin çocukluğunu kim oynuyor? Yasemin Nil Yüksel kimdir aranmaya başladı. İşte detaylar...

Başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştığı Masumlar Apartmanı yeni sezona damga vuran dizilerden biri oldu. Çarpıcı ve gerçek hikayesiyle bir hayli dikkat çeken Masumlar Apartmanı 1 Aralık Salı akşamı 12. bölümüyle ekranlara geliyor. Sık sık karakterlerin geçmişine gidildiği dizide bu hafta İnci'nin çocukluğu da ele alınacak. Peki Masumlar Apartmanı İnci'nin çocukluğunu hangi oyuncu canlandırıyor? Gerçek adı ne? Yasemin Nil Yüksel kimdir, kaç yaşında?

Masumlar Apartmanı İnci'nin çocukluğunu kim oynuyor?

Masumlar Apartmanı'nda İnci’nin çocukluğunu minik oyuncu Yasemin Nil Yüksel canlandıracak. Gelelim minik yıldız Yasemin Nil Yüksel'in biyografisine...

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin çocukluğunu canlandıran oyuncunun adı Yasemin Nil Yüksek oldu. Yasemin Nil Yüksel Yiğit Koleji’nde eğitim alıyor. Henüz ilkokul öğrencisi olan çocuk oyuncu Sestanbul Açelya Elmas Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı. Yasemin Nil Yüksel Instagram hesabını 'nilyuks' diye aradığınızda bulabilirsiniz.

Yasemin Nil Yüksel henüz bir dizi filmde rol almadı. İlk oyunculuk tecrübesi Masumlar Apartmanı dizisindeki rolü olacak.Öte yandan Masumlar Apartmanı'nda İnci'nin çocukluğunu şöyle göreceğiz; İnci’nin çocukluğu hayat dolu neşeli biriyken babasının sürekli içki içmesi, eve gelip annesine kötülük yapması üzerine babasından nefret eden bir kız olur. Çünkü İnci’nin babası alkollüyken araç kullanır ve trafik kazası yapar. Bu kaza sonucunda İnci'nin annesi ölür.

Kaza sonrası İnci'nin babası hapse girdiğinde, Ege'yi de İnci'yi de dedeleri büyütür.