Dün akşam yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Daha önceden pek çok projede yer almış olan başarılı oyuncu Tansel Ölgen, diziye Safiye karakterinin eski sevgilisi olarak dahil oldu.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
Dün akşam yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Daha önceden pek çok projede yer almış olan başarılı oyuncu Tansel Ölgen, diziye Safiye karakterinin eski sevgilisi olarak dahil oldu. Diziye girmesiyle pek çok konuda araştırılmaya başlandı. Tansel Ölgen kimdir ? Tansel Ölgen kaç yaşında ve oynadığı diziler gibi pek çok konuda araştırılmaya başlandı.Tansel Ölgen kimdir ?

24 Eylül 1976 yılında doğan başarılı oyuncu 44 yaşındadır. Tansel Ölgen, Kilis'te doğmuştur. Babaannesi Selanik göçmedir, anneannesi Mısırlıdır ve dedesi de Lübnan'lıdır. Anne ve babasının öğretmen olmasından dolayı Gaziantep doğumlu olsa da, Ankara'da yaşamıştır. 2007 yılında Özge Özder ile evlenmiş, 2009 senesinde ayrılmıştır. Hiç çocuğu yoktur.Tansel Ölgen'in yer aldığı dizi ve filmler;

Masumlar Apartmanı,

Kalbimin Sultanı,

Babamın Kanatları,

Elveda Derken,

Son Mektup,

Kılıç Günü,

Uy Başuma Gelenler,

Kısmet,

Kader Postası,

Bizim Köyün Şarkısı,

Mucize,

Hayalet Yaşam 3 Yaşam.