Masumlar Apartmanı oyuncuları Masumlar Apartmanı konusu ve Masumlar Apartmanı hangi kitaptan uyarlama sorularının cevabı bu akşam yayınlanan Masumlar Apartmanı 2. bölümü akabinde tekrardan merakla aranmaya devam edecek gibi durmakta.

Masumlar Apartmanı oyuncuları Masumlar Apartmanı konusu ve Masumlar Apartmanı hangi kitaptan uyarlama sorularının cevabı bu akşam yayınlanan Masumlar Apartmanı 2. bölümü akabinde tekrardan merakla aranmaya devam edecek gibi durmakta. bizde sizler için TRT 1'in yeni dizisiMasumlar Apartmanı ile alakalı oyuncu kadrosu konusu ve kitabı ile alakalı yaptığımız araştırmanın detaylarına sunacağız. Geçtiğimiz hafta başlayan Masumlar Apartmanı TRT 1 ekranlarının Bu akşam da reytingleri doyurmuş iken Masumlar Apartmanı  bu kadar tutması ve yükselmesinin sebeplerinin başında ise kesinlikle ki çok tanıdık yüzlerin olması ve tabii ki de Masumlar Apartmanı konusunun başarısı Han'ın ablalarının takıntıları ve İnci'nin aşkına sahip çıkması gibi detayları söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz nisan ayında sezon finali yapan diziler Eylül ayı itibari ile tekrardan başlamışken salı akşamları yayınlanacağı açıklanan ve reklamının da çok yapıldığı tanıdık Hatta evimizden biri gibi olan Masumlar Apartmanı ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Yeni dizi olması sebebiyle değil de konusunun ve oyuncu kadrosunun tekriben çok Aşina olduğumuz isimler olması sebebiyle daha da ilerleyeceğini benzeyen Masumlar Apartmanı dizisi konusu Masumlar Apartmanı oyuncuları bir kitaptan uyarlama olduğunu söyleyebiliriz. Peki Masumlar Apartmanı hangi kitaptan uyarlamadır. Masumlar Apartmanı dizisi hangi gün yayınlanmaktadır ve Masumlar Apartmanı ikinci bölümünde neler oluyor

Sizler için TRT1 masumlar Apartmanı oyuncu kadrosu ve Masumlar Apartmanı oyuncuları araştırmamızın tüm detaylarını sunuyoruz. Masumlar Apartmanı rol alan karakterler kimler

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI KİMLER?

HAN Birkan Sokullu

İNCİ Farah Zeynep Abdullah

SAFİYE Ezgi Mola

GÜLBEN Merve Dizdar

UYGAR Alper Saldıran

HİKMET Metin Çoşkun

MEMDUH Atilla Şendil

EGE Emir Özden

ESAT Uğur Uzunel

NERİMAN Gizem Katmer

MASUMLAR APARTMANI KONUSU

Temizlik takıntıları ile bir arada yaşayan ve bir apartmanın içerisinde takılıp kalan kız kardeşlerin geçmişten bugüne kadar yaşamlarının göz önünde bulundurduğu ilk bölüm fragmanı akabinde, bu iki insanın dışarıdan ne kadar farklı görülebildiğine şahitlik edeceğiz. Tabii ki Bir de bu kardeşlerin geçmişte yaşadıkları travmalarına ortaklık edeceğiz. Öte yandan mucize eseri İnci ile Han'ın  karşılaşması sonrasında ki büyük aşklarını da gözler önünde yaşayacağız.

MASUMLAR APARTMANI HANGi GÜN

MAsumlar Apartmanı dizis her salı akşamı TRT1 ekralanlarında saat 20.00 itibari ile başlayacaktır.

MASUMLAR APARTMANI KİTABI

Geçtiğimiz Salı günü bşlayan Masumlar Apartmanı Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından uyarlanmıştır.

Han Birkan Sokullu

Masumlar Apartmanı başrol oyuncusu Birkan Sokullu bilindiği üzere yakışıklılığı ve ünlülüğü ile genç kızların gönlünde adeta taht kurmuş konumdayken son olarak Masumlar Apartmanı dizisinde HAN karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Dedesi ve Kız Kardeşleri ile birlikte yaşayan Han kendini adeta ailesine adamış ve çevreden hiç kimse ile ilgisi olmayan bir bireydir Han bütün Hayallerinden vazgeçmiştir ta ki karşısına birisi için kasaya kadar.

İnci Farah Zeynep Abdullah

Yaşlı dedesi ve kardesi Ege ile bir apartmana taşınmıştır. Masumlar apartmanına taşınan İnci Radyo programcısıdır.  Memduh dedesi ve Ege Kardeşi için çalışmaktadır. Bir amaç için taşındığı Masumlar Apartmanında tesadüf eseri Han ile tanışacak olan İnci'nin hayatı Han'ın ablaları sayesinde altüst olacaktır.

Gülben Merve Dizdar

Ailenin en sessiz üyesi olan Gülben hiç bir konuya karışmadığı gibi annesinin kendilerinde bıraktığı titizlik etkisinin altında yaşamaya devam etmektedir ve onun ablası Gülben karakterini Merve Dizdar canlandırmaktadır

Safiye Ezgi Mola

Ezgi Mola masumlar Apartmanında Hanım ablası Safiye karakterini canlandırmaktadır. Saplantılı bir ahlak anlayışı temizlik takıntısı ve hırçınlık bir araya gelince tam bir görümce edasında İnci'nin Safiye'den çok çekeceği vardır.