Masumlar Apartmanı'nın Gülben’i Merve Dizdar eşi Gürhan Altundaşar ile ayrıldığını söyleyip sosyal medyadan isyan etti!

Masumlar Apartmanı'nın Gülben’i Merve Dizdar’a şok üstüne şok. Kendisi gibi oyuncu olan Gürhan Altundaşar ile ayrılan Merve Dizdar çıkan haberlere sosyal medyadan isyan etti.

Magazin 16.06.2021 - 16:27 16.06.2021 - 16:34 Volkan Arık

Masumlar Apartmanında Gülben karakterine hayat veren ve başarılı oyunculuğu ile milyonlarca kişinin gönlüne taht kuran Merve Dizdar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kendisi gibi oyuncu olan eşi Gürhan Altundaşar ile ayrıldıklarını itiraf etti. Güzel oyuncu haklarında çıkan Ayrılık iddialarına doğrularken ihanet iddialarına ise adeta Ateş püskürdü. Merve Dizdar’ın açıklamaları haberimizde…

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakteri ile geniş hayran kitlelerini ulaşan Merve Dizdar’ın özel hayatında da flaş gelişmeler yaşanıyor. 2018 yılında kendisi gibi oyuncu olan Gürhan Altundaşar ile hayatını birleştiren Merve Dizdar’ın eşiyle ayrıldığı yönünde haberler gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile ayrılık iddialarını doğruladı ve ihanet iddialarına yanıt verdi.

İHANET FALAN YOK

Merve Dizdar sosyal medya hesabından Bugün bir açıklama yaparak eşiyle Ayrılık aşamasında çıkan ihanet iddiaları ile ilgili konuştu. Güzel oyuncu, “Gürhan'la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldık. Fakat bunu dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle şeyler... Zor bir dönem yeterince. Ne Gürhan ne de ben birbirimizi aldatmadık. Kimseyle yasak aşk yaşamadık. Sadece bitti! Rica ediyorum.”

masumlar-apartmaninin-gulbeni-merve-dizdar-esi-gurhan-altundasar

BİRBİRLERİNİ TAKİPTEN ÇIKMIŞLARDI

Merve Dizdar’ın sosyal medya hesabından yaptığı bu açıklama sevenlerini bir hayli üzdü. Masunlar Apartman dizisindeki Gülben karakteri ile çok sevilen Merve Dizdar geçtiğimiz günlerde eşini ve eşinin arkadaşlarını takipten çıkarmıştı. Bu gelişmenin ardından Çok Güzel Hareketler 2 ekibi de Merve Dizdar’ın takip etmeyi bırakmıştı.

MERVE DİZDAR KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Merve Dizdar 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Aksanat çocuk oyunları ile ilk televizyon deneyimini yaşayan Merve Dizdar Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi'nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yapan Merve Dizdar, Ilk sinema filmi deneyimini ise bir ses böler geceyi filminde Cem Davran ile yaşamıştı. Ardından Kavak Yelleri, Geniş Aile, Bir Yastıkta 90'lar, Çılgın Dershane Üniversitede gibi yapımlarda rol alan Merve Dizdar geçtiğimiz sezon kısa bir süre Mucize Doktor dizisinde yer aldıktan sonra Masumlar Apartmanı dizisindeki Gülben karakteri ile geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@