Mücadeleci tavırları ile bilinen başarılı oyuncu Melisa Döngel'in Bodrum uçağında 2 çocuklu bir kadınla kavga ettiği iddia edildi.

Tacizden hüküm giyen babasına karşı kız kardeşinin velayetini almaya çalışan Melisa Döngel'in mücadelesi geçtiğmiz günler de ortaya çıkmış ve Döngel bu konu hakkında kardeşinin etkilenmemesi için hiç bir şekilde konuşmamıştı. Döngel'in mücadelesi sosyal medyada gündem olmuş ve takdir toplamıştı.

Melisa Döngel daha öncede bir komşusunun ses yapıyorlar diyerek belediyenin temizlik görevlilerin üzerine bıçakla yürümesine de sessiz kalmamış ve camdan saldırgana seslenerek "Polisi arıyorum! Uzak dur insanlardan" diye seslenmiş bunun üzerine de saldırgan Döngel'in kapısına bıcaçla dayanmıştı.

Melisa Döngel'in olaylar karşsında sessiz kalmaması ve korkusuzca haklının hakkını araması karakteri alkış toplamaya devam ediyor.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Melisa Döngel'in Bodrum uçağında 2 çocuklu bir kadınla tartıştığı iddia edildi. Geçtiğimiz gün sosyal medyada büyük yankı uyandıran çocuk almayan restoran, Türk ebeveynlerin kibiri, bencilliği, herşeyi kendilerine hak görmesi, oldukça kötü yetiştirilen, şiddet eğilimli, hak hukuk öğretilmeyen, bencil çocukları konusu sanırız yeniden gündem olacak.

Bir iddiaya göre Melisa Döngel Bodrum uçağında 2 çocuk ve anneleri ile tartıştı. Bu durum gerçekse gündemde anne ve çocuk acıtasyonu, çocuk düşmanıeksik genç bekar kadın denilerek yansıyacağı kaçınılmaz.

Türkiye'deki ebevenyler ve çocuk yetiştirme sorunu gözle görülür bir gerçek. Çocukların hayvanlara karşı davranışlarına müdahale etmeyen daha sonra kendini korumaya çalışan hayvana bilenen ebeveynler, çocuklarına çöp atmamayı bile öğretmeyen, bir uçakta hakkı olmadığı koltuğa oturmamayı öğretmek yerine koltuk sahibinin fotoğrafını sosyal medyadan paylaşıp çocuğumun istediği koltukla yerini değiştirmedi diyerek linç ettirmeye çalışan, kafede yemek yerken çocuğu başka masaları rahatsız ederken sohbetini dahi bölmeyen, toplu taşımada öndeki yolcunun saçını çeken tekme atan çocuklarını uyarmaya gerek bile duymayan ebveynler, çocuğu taş atarken güneşlenen kişiye geldiğinde kibarca aileyi uyarın insanlara istediği yere atar çocuğum diye karşılık veren, çocuklarını gelişmemiş ülkeler gibi sokağa salan, kazalara neden olan, çocuk ihmal suçundan bir haber olan, kendi rahatını bozmasın diye daha bilinci gelişmemiş çocuğu bakkala gönderen, çocuk yapmayı marifet sanan, çocuksuz kadın eksik kadındır diyen bir kültürden gelen ve tüm hakları kendisinde gören, başkasının çocuğuna dahi katlanmayan, bir hayvana bile tahammül edemeyip iftiralar atan, hayvan dostu kafelere bile buraya hayvan almayın diyen, paralı bir plajda denizdeki her normal sevgili gibi sarılan sevgilileri çocuklarımız izliyor diye şikayet edenler ülkemizde oldukça az ve zor bulunan çocuksuz mekanlara günlerdir bilinç dışı bir şekilde laf ediyor.  Bu çocukların büyüdüklerinde her hakkı kendinde gören saldırganlar, magandalar, yolsuzluk yapanlar hatta katiller tecavüzcüler olup aileleri tarafından korunanlar olduğunu ülkenin suç oranlarından, kendinden başkasına hak tanımayan tahamülü olmayan ülke insanından ülke olaylarından sokağa her çıktığımızda iş yerimizde bile anlıyoruz. Çocuklu ailelerin bile kafa dinlemek için çıktığı bilinirken hatta kendileri söylerken çocuğuna "Burası ülkemizde çok nadir olan sadece yetişkinler için olan konsept bir restoran" diyerek hak hukuk anlatmak yerine türk toplumunun en iyi bildiği bencilliğini mağdur edebiyatı ile süsleyerek alkış almak ..