TRT'nin Mevlana dizisinde deprem üstüne deprem! Timuçin Esen ve Ahmet Mümtaz Taylan sonrası Kaan Yıldırım'da diziden ayrıldı!

TRT'nin merakla beklenen yeni dizisi Mevlana'da neler oluyor?

TRT 1'in dijital kanalında yayınlanması planlanan Mevlana Celladin Rumi'nin hayatının anlatılacağı Mevlana dizisinde ayrılan ayrılana! Dizi daha başlamadan kadro tamamen değişti.

Mevlana dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen diziden ayrılarak şok etkisi yaratmıştı. Timuçin Esen'in neden diziden ayrıldığı bilinmezken Ahmet Mümtaz Taylan'da diziden ayrıldı. Ahmet Mümtaz Taylan'ın diziden yeni dizisi Aziz'in çekimleri ile çakıştığı için ayrıldığı iddia edilirken Timuçin Esen gizemi ise hala sürüyor. 

Ekranların en kaliteli işlerinden olan ancak reytinglere yenik düşen Hekimoğlu dizisi hayranları tam heyecanlanmışken haberler ardı ardına geldi.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Hekimoğlu dizisinde beraber rol aldığı Timuçin Esen ile aynı projede yer alacak diye tüm hayranların heyecanlandığı Mevlana projesinde Kaan Yıldırım'da ayrıldı. 

İddialara göre Kaan Yıldırım'ın Timuçin Esen ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın diziden ayrılması ile dizide yer almak istemedi ve yapımcıya bu isteğini iletti. Projede böylelikle dizi daha başlamadan aynı anda 3 önemli isim birden ayrıldı.

Kaan Yıldırım'ın projeden ayrıldığı henüz kesinleşmezken Yıldırım bu rol için sakallarını uzatmaya çalışmış ve tüm yazı sıcakta uzun sakalları ile geçirmişti. Kaan Yıldırım Mevlana'daki rolü için at binme ve kılıç eğitimi almıştı.

Kaan Yıldırım için iddialar henüz doğrulanmazken Kaan Yıldırım'ın sakallarını kestiği an projeden ayrıldığı kesinleşmiş olacak diyelim.. Yıldırım son attığı fotoğrafta sakallı halleri ile görüldü.