Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezonun kadrosuna dahil olan Melisa Şenolsun meğer ilk sezon Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı İnci rolü için düşünülmüş!

Geçen senenin en çok konuşulan işi olan Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezonda yeni oyuncularla başlayacak. Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılan Farah Zeynep Abdullah'ın yerine gelen Melisa Şenolsun ile ilgili ilginç bir detay öğrenildi.

Murat Yıldırım'ın yeni dizisinde Yıldırım'ın partnerini oynayacak olan ancak son anda diziden ayrılan Melisa Şenolsun arayı uzatmadan Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna dahil oldu. 

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Melisa Şenolsun'un Aziz dizisinde Murat Yıldırım'ın partneri olmuştu ancak gelen eleştiriler sonrası Şenolsun ile dizinin yolları ayrılmıştı. Her ne kadar yapım şirketi ile Şenolsun'un sözleşmedeki şartlar nedeniyle yollarının ayrıldığı söylensede kulislerde pek çok iddia ortaya atıldı. 

Bu iddialardan en çok konuşalanı gelen eleştiriler sonrası Murat Yıldırım'ın ve eşi Iman Elbani’nin Şenolsun'u istemediği yönünde oldu.

Melisa Şenolsun bu ayrılık sonrası hemen Masumlar Apartmanı ile anlaştı. Şenolsun Masumlar Apartmanı dizisinde üniversiteli bir genç kıza hayat verecek.

Ancak öğrenilen o ki Şenolsun'un Masumlar Apartmanı  için geçen sezonda görüşmüş. Dizinin başlangıcında geçen sezon İnci rolü için görüşülen kişinin Melisa Şenolsun olduğu öğrenildi. Ancak son adan Farah Zeynep Abdullah ile anlaşılmış.

Farah Zeynep Abdullah'ın bu sezon diziden ayrılması ile birlikte Melisa Şenolsun ile yeniden görüşüldü ve imzalar atıldı. Farah Zeynep Abdullah, Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılmak istemiş ve sezon sonunda hayat verdiği karakter İnci ölerek diziye veda etmişti. Bu ayrılık çok konuşulmuştu.