Dizi oyuncusu Melis Birkan bu hafta Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olacak . Menajerimi Ara konuk oyuncusu kim ? sorusu da böylelikle yanıtlandı.

Dizi oyuncusu Melis Birkan bu hafta Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olacak . Menajerimi Ara konuk oyuncusu kim ? sorusu da böylelikle yanıtlandı. Star TV ekranlarının çok sevilen dizisi Menajerimi Ara  yayınlanan en son bölümü ile AB kategorisinde en çok sevilen dizi olmakta iken Menajerimi Ara son bölümünde Melis Birkan konuk oyuncu olarak dahil oluyor peki Melis Birkan kimdir

Melis Birkan kimdir


Bir ara Issız Adam dizisi ile hafızalara kazınan Melis Birkan oyunculuğu bıraktığı ve seramik konusunda dünya yıldızı olma hobisine başladığını açıklamıştı . 1981 yılı doğumlu olan Melis Birkan , Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur . Ulak ve Issız Adam filmleri başrol oyunculuğu ile gönüllerde taht kuran Melis Birkan 1 74 boyunda olup ankaralıdır.

Dram ve komedinin harmanlandığı Menajerimi Ara dizisi 25 Ağustos tarihinden itibaren bizlerle birlikte olmak da iken 4 menajerin hergün yönetilmesi zor durumlarla uğraştığı ve ünlü dünyasını bizlere sunuyor.  Hayali bir Ajans olan EGO ajansın menajerlerinin Yaşadığı olayların konu edin diye Menajerimi Ara  dizisini Ali Bilgin den sonra Deniz Çelebi Dikilitaş yönetmekte iken Menajerimi Ara dizisinin çekim yeri olarak da İstanbul Maslak'taki 42 Plaza yı sizlere söyleyebiliriz. Özellikle Şişli Kurtuluş semtinde çekimleri devam ederken iç çekimleri ise Beykoz Kundura fabrikasında Çekilmekte. Herkes merakla Menajerimi Ara yeni bölümünü Beklerken oyuncu Melis Birkan'ın konuk oyuncu olarak dahil olması bakalım diziye neler katacak.