Star Tv'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara final bölümü ile ekranlara geldi. Menajerimi Ara neden final yaptı? Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş hangi yeni dizide bir arada yeniden rol alacak?

Star Tv'nin Fransız yapımı Dix Pour Cent dizisinden uyarladığı Menajerimi Ara dizisi izleyicileri bugün son kez diziyi izleyecekler.

Dizi final yaparak ekranlara veda etti. Peki ama başrollerinde Barış Falay, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Canan Ergüder, Fatih Artman, Özge Borak gibi isimlerin yer aldığı Menajerimi Ara dizisi neden final yaptı?

Menajerimi Ara orjinal dizisi kaç bölümdü? Menajerimi Ara orjinal dizisi kaç sezondu?

Menajerimi Ara orjinal dizisi Call My Agent dizisi 4 sezon sürmüştü. Her sezon 24 bölüm yayınlanan dizi ülkemizde ise sadece 1 sezon sürebildi.

menajerimi-ara-039-nin-yildizlari-dicle-ve-ba-2-14123329_osd

Menajerimi Ara dizisi dizinin Feris'i Canan Ergüder'in kanser tedavisi görmek için diziden ayrılması ile büyük kan kaybetmişti.

Dizi hakkında sıklıkla final haberleri yer almış ancak bu haberler doğrulanmamıştı. Dizi finalden kaçamadı. Menajerimi Ara dizisi düşen reytingleri bir türlü toparlayamadı.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Dizi ilk bölümler oldukça iyi reyting almış ve ses getirmişti. Ancak daha sonraları konuk ünlüleri övmeyi abartınca diziden seyirci olarak kopmalar olmuştu.

Daha sonra bu düşen reytingleri bir türlü toparlayamayan dizi reytinglerini başka dizilere kaptırdı ve gün değişikliği de kurtaramadı.

2020 yılında başlayan Menajerimi Ara dizisi bu akşam ekranlara veda ederek final yaptı. Dizinin Barış ve Dicle'si ise büyük bir hayran kitlesi yarattı.

Dicle rolü ile ünlenen Ahsen Eroğlu'na teklif üzerine teklif yağdı. İkilinin hayranları Deniz Can Aktaş ve Ahsen Eroğlu'nu beraber görmek istese de Ahsen Eroğlu yapılan tekliflerden birine sıcak baktı.

Ahsen Eroğlu'nun dijital bir platformda anlaşma yaptığı öğrenildi. Deniz Can Aktaş'ın da gelen tekliflerden birine sıcak baktığı öğrenildi. Ancak ikiliyi bir arada görmek isteyenlere şimdilik mutlu bir haber yok gibi görünüyor. Yine de sosyal medya baskısıyla ikiliyi yeniden görmek mümkün olabilir.