Merve Boluğur, sosyal medya fenomeni Enes Batur'un YouTube kanalına çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Şu sıralar şarkıcılığa ve Youtuberlığa soyunan Merve Boluğur, "Kadın ve erkek bir aydan önce aynı eve girmemeli.

Merve Boluğur, sosyal medya fenomeni Enes Batur'un YouTube kanalına çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Şu sıralar şarkıcılığa ve Youtuberlığa soyunan Merve Boluğur, "Kadın ve erkek bir aydan önce aynı eve girmemeli." dedi. Boluğur bir sevgilisi de aldattığını itiraf etti. İşte Boluğur'un açıklamaları;

Murat Dalkılıç ile ayrıldıktan sonra büyük bir bunalıma girdiği konuşulan Merve Boluğur, son olarak şarkıcılığa adım atmışı. YouTube kanalı da açan Merve Boluğur kanalında kadın erkek ilişkileri hakkında takipçilerine tavsiyelerde bulunuyor.

Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde fenomen Enes Batur'un YouTube kanalına konuk oldu. Merve Boluğur, burada pek çok gündem olacak açıklamalarda bulundu.

Merve Boluğur, kendisine pek çok dizi ve film teklifi geldiğini söyledi. Ancak bu sıralar oyunculuk yapmak istemediğini de açıkladı.

ALDATTIM PİŞMAN DEĞİLİM

Merve Boluğur bir de itirafta bulundu. Merve Boluğur ''Aldattım ve pişman değilim'' dedi.. Güzel oyuncu Merve Boluğur, yaşadığı bir ilişkisinde sevgilisine ayrılmak istediğini söylemiş ancak sevgilisi kabul etmemiş. Bunun üzerine de sevgilisini aldattığını ''Aldattım ama aldatıldım da'' diyerek açıkladı. Merve Boluğur, aldattığını ve pişman olmadığını söylese de aldatıldığında ise çok üzüldüğünü açıkladı.  Merve Boluğur'a evlenmeyi hiç düşünmediğini de açıkladı.

Merve Boluğur'un en ilgi çeken açıklaması ise “İlk gün eve gelen erkek film izlemez, cinsellik ister. Erkek bir aydan önce eve girmemeli” demesi oldu.

Merve Boluğur ilginç açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Cinsellik yaşamak isteyebilir bir erkek ama o da bunu isteyen kızla yapsın.. Birinci günden film mi izleyeceğiz. Birinci günden film izleyemeyiz... Kadın ve erkek bir aydan önce aynı eve girmemeli. Ben net bir tavır koyarım.