Merve Boluğur TV8'in fenomen yarışma programı Acun Ilıcalı'nın Survivor yarışmasına dahil edildi!

Murat Dalkılıç ile ayrılığı sonrası mental sağlığında dair hakkında çeşitli iddiaların ortaya atıldığı oyuncu Merve Boluğur'dan sürpriz proje geldi!

Güzel oyuncunun kendisini toparlayıp dizilere ne zaman döneceğini beklerken oyuncudan şaşırtan projeye evet geldi. TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2023 kadrosuna katıldı!

TV8'in bir diğer fenomen yarışması MasterChef'in final yapmasının ardından başlayacak olan Survivor 2023 kadrosu şekillenmeye başlıyor. Yarışmanın başlamasına kısa süre kala sürpriz bir ismin kadroya dahil edileceği haberi geldi.

SOSYAL MEDYADA İLGİNÇ YORUMLAR!

Henüz yayın tarihine dair bi açıklama gelmeyen Survivor 2023 için ilk yarışmacı ile iligli sürpriz bir isim iddiası ortaya atıldı. Bu iddialara göre, Survivor'ın 2023 ünlüler kadrosunda son olarak kısa süre önce 53 günlük evliliğini noktalayan Merve Boluğur yer alacak.

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

Çok uzun zamandır herhangi bir dizi ve film projede yer almayan Merve Boluğur, Survivor kadrosuna dahil oldu. Boluğur'un, Acun Ilıcalı'nın teklifine evet dediği iddia edildi. 

Bu haber sonrası sosyal medyada "Acun işini biliyor" "Merve'nin kafasını anca ada toplar" gibi yorumlar yapıldı.