Midyeci Ahmet ve eski eşi arasındaki olay giderek büyüyor. Midye zinciri olan ve Midyeci Ahmet ismi ile tanınan Ahmet Çiçek ve eski eşi Deniz Çelebi son günlerde Türkiye'nin en çok konuştuğu isimleri arasına girdi. Deniz Çelebi, bugün Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül ün sunduğu programa katılarak eski eşi ile ilgili ilk kez konuştu. Eski eşinin yurtdışına kaçtığını iddia eden Deniz Çelebi, gözyaşlarına boğuldu. Peki, Midyeci Ahmet olayı nedir? 16 yaşındaki tetikçi kim?

Midyeci Ahmet olarak bilinen midye zinciri sahibi Ahmet Çiçek ve eski eşi Deniz Çelebi arasında sular durulmuyor. Midyeci Ahmet'in boşanırken Beşiktaş'ta bulunan şubesine Eski eşine devrettiği ancak hemen ardından eski eşinin karşısına şube açtığı konuşuluyordu. Son Günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan deniz Çelebi bugün Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı'nın sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına canlı bağlantı ile katıldı ve iddiaları yanıtladı.

Gözyaşları içinde eski eşinle seslendi

Sabah kuşağında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına canlı bağlanan Deniz Çelebi, eski eşine gözyaşları içinde seslendi. Deniz Çelebi, "Sen ölen çocuğun için ağlıyorsun da, iki tane çocuğun yaşıyor. Sen o iki çocuğuna sarılmayı bilmedin, bilemedin. 2 tane çocuğun var 5 ayda iki defa bile görmedin." dedi. Canlı yayında eski eşine isyan eden Deniz Çelebi, "Çocuğunun rızkının önünde engel olan bir adamsın" ifadelerini kullandı.

Tüm iddialara cevap verdi

Deniz Çelebi açıklamasının devamında şu anda Midyeci Ahmet olarak tanınan Ahmet Çiçek ile evlendiklerinde bir Liraları dahi olmadığını belirtirken eski eşinin kendi restoranının karşısına aynı isimle restoran açması hakkında da iddialara açıklık getirdi. Midyeci Ahmet'in eski eşi hakkında gündeme getirdiği Merkez şubeyi satmak için Önlem aldım cümlesi ile ilgili konuşan deniz Çelebi, bu iddiaların Tamamen yalan olduğunu söyledi. Deniz Çelebi, "Ben boşanma protokolüme 'Ben yaşadığım sürece merkez şube bende, ben öldükten sonra çocuklarıma geçecek' diye bir madde eklettim. Bunun düşünen bir kadın merkez şubeyi niye satsın?" dedi.

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

16 yaşında tetikçi tuttu iddiası

16 yaşında Tetikçi tutulduğu iddiaları hakkında da konuşan Deniz Çelebi, konuyu Midyeci Ahmet'in çektiği videodan öğrendiğini belirterek savcılığa Bu konuda bir suç duyurusu olmadığını söyledi. Deniz Çelebi, “Bu konunun açığa çıkmasını ben Ahmet beyden daha çok istiyorum" dedi.