Fox Tv ekranlarında yeni başlayan Misafir dizisi için final iddiaları ortaya atıldı. Peki Misafir dizisi final mi yapacak? Ne zaman final yapacak? İşte detaylar..

Fox Tv bu sezon final kararları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Uzak Şehrin Masalı ,Yalancı ve  Elbet Bir Gün'den sonra Misafir dizisi de final yapan diziler kervanına katılıyor.

Bu sezon başlayan ve ekrandaki macerası kısa sürerek erken final yapan diziler arasına Misafir dizi de dahil oluyor. Başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı dizi düşük reyting nedeni ile final yapma kararı aldı.

Misafir final yapıyor!

FOX TV'de başlayan iddialı dizi 11 Kasım'da ilk bölümüyle ekrana geldi. Japonya'da ses getiren Oasis dizisinden uyarlaması olan Misafir dizisi, reytinglerde istenilen başarıya ulaşamadı.

Misafir dizisi 5. bölümde ekrana veda edecek. Dizinin final bölümü 9 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelecek.

 Uzak Şehrin Masalı  ve Yalancı dizilerinden sonra Elbet Bir Gün dizisi için final kararı alınmıştı. Misafir dizisinin final kararı ise izleyici için büyük bir sürpriz oldu. Henüz yeni başlayan dizi 5.bölümde final kararı alarak şaşırttı.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Misafir final bölümü ile 9 Aralık akşamı Fox Tv'de..