FOX TV’nin iddialı dizisi Mucize Doktor yeni sezona hızlı bir giriş yapmayı başardı. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi seyirciden tam not alıyor.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
FOX TV’nin iddialı dizisi Mucize Doktor yeni sezona hızlı bir giriş yapmayı başardı. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi seyirciden tam not alıyor. Farklı konusunu güçlü oyuncu kadrosuyla destekleyen dizi de insana dair farklı duygular anlatılıyor. Kore yapımı Good Doctor dizisinden uyarlanan Mucize Doktor’un yapımcılığını MF yapım üstleniyor. Pendik’te bulunan Medical Hastanesi’nde çekimleri gerçekleştirilen dizinin başrolünde Taner Ölmez yer alıyor. Otizm ve savant sendromu bulunan Doktor Ali Vefa’nın hayata tutunma mücadelesinin işlendiği dizi doktorların hayatlarına da ışık tutuyor.

Engellerine rağmen başarılı bir doktor olmaya çalışan Ali Vefa, çevresindeki insanların desteğini arkasına alıyor. Ali’nin hayatına aşk da dahil oluyor. Nazlı ve Ali arasındaki ilişkinin masumiyeti ve naifliği seyircinin ekran başında mest olmasını sağlıyor. Ferman Hoca’nın sert tutumuna karşı ayakta kalmaya çalışan Ali, iyi bir doktor olmak için çaba gösteriyor. Ayrıca, Ali’nin hastalarına karşı takındığı tutum ve içtenliği de dikkat çekiyor. Toplumsal olaylara da ışık tutan dizi, engelli vatandaşların seslerinin duyulmasına olanak sağlıyor. Mucize Doktor oyuncu kadrosu içerisinde birbirinden önemli isimler yer alıyor.

Mucize Doktor Oyuncuları kimler?

Mucize Doktor oyuncuları arasında Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran, Merve Bulut, Bihter Dinçel, Hazal Türesan ve Reha Özcan yer alıyor. Mucize Doktor yeni sezonunda oyuncu kadrosuna dahil olan Seda Bakan, Ezgi Asaroğlu ve Hakan Kurtaş’ta başarılı performanslarıyla seyircilerden onay aldı. Kıvılcım karakterini canlandıran Özge Özder ise diziden ani bir kararla ayrılmıştı.