Fox'un reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor'da şok ayrılık! Mucize Doktor dizisinde başrol Adil Hoca ölerek diziye veda etti. Usta oyuncu Reha Özcan diziden neden ayrıldı? Mucize Doktor Adil Hoca neden diziden ayrıldı? İşte gerçekler! Başrollerinde O

Fox'un reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor'da şok ayrılık! Mucize Doktor dizisinde başrol Adil Hoca ölerek diziye veda etti. Usta oyuncu Reha Özcan diziden neden ayrıldı? Mucize Doktor Adil Hoca neden diziden ayrıldı? İşte gerçekler!

Başrollerinde Onur Tuna, Reha Özcan, Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Murat Aygen gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor dizisinde başroller birer birer ayrılıyor. Mucize Doktor dizisinin Adil Hocası usta oyuncu Reha Özcan diziden ayrılıyor.

Reha Özcan'ın canlandırdığı Adil Hoca diziye ölerek veda ediyor. Mucize Doktor dizisinden yaprak dökümü devam ediyor. Bu sezon istenilen reytingleri yakalayamayan Mucize Doktor dizisinde ayrılıklar yeniden başladı. Mucize Doktor'un Adil Hocası Reha Özcan diziye veda etti.

Mucize Doktor dizisi bu sene istenilen reytingleri alamadı. Seyircisini kaybeden Mucize Doktor dizisi, Kalp Atışı ve Doktorlar dizisinden bölümleri tekrar edince ilk sezonun başarısını yakalayamadı. Senaryonun adeta değiştiği diziden giden oyunculara bir yenisi daha eklendi.

Usta oyuncu Reha Özcan'da diziye veda etti!

Reha Özcan'da senaryosu değişen Mucize Doktor'a veda etti. Rolü azalan Reha Özcan'dan diziye veda eden isimlerden oldu. Reha Özcan'ın ayrılığı seyirciyi ikiye böldü. Adil Hoca'nın rolünün artık yeri kalmadığını düşünenler ile dizinin artık iyice bozduğunu düşünenler sosyal medyada birbirleriyle kapıştı.

REHA ÖZCAN KİMDİR?

5 Temmuz 1965 tarihinde Bingöl'de doğan Reha Özcan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunudur. Usta sanatçı profesyonel tiyatro hayatına ilk olarak 1987 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda başladı. Ardında sırasıyla İstanbul Devlet Tiyatrosu, Antalya Devlet Tiyatrosu'nda devam etti.

Akdeniz Üniversitesi'nin Tiyatro Kulübü'nü yönetmen olarak çalıştırdı. Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu'nda yönetmenlik yaptı. Daha sonra yeniden İstanbul Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu.

Usta sanatçı Reha Özcan ekranlarda ise Hazal Kaya ile başrolü paylaştığı Bizim Hikaye dizisinde canlandırdığı Fikri Elibol karakteri ile çok sevilmiştir..