Mucize Doktor ve Uyanış hayranlarına müjde! Başrol oyuncuları aynı dizide buluşuyor, yeni sezonda yer yerinden oynayacak

Mucize Doktor ve Uyanış Büyük Selçuklu hayranları bekledikleri haberi sonunda aldı. İki dizinin başrol oyuncuları aynı projede buluşuyor yeni sezonda adeta yer yerinden oynayacak.

Dizi Haberleri 29.06.2021 - 20:38 29.06.2021 - 20:38 Volkan Arık

FOX TV ekranlarında yayınlanan mucize Doktor Geçtiğimiz günlerde final yaparak ekrana veda etmişti. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde ise yeni sezonda büyük değişimler yaşanmış başrol oyuncusu bile diziden ayrılmıştı. İki dizinin hayranlarına güzel haber geldi çünkü yıldız oyunculardan çok fazla uzak kalmayacaklar üstelik iki dizinin yıldızları aynı yapımda buluşacak. Yeni sezonda yepyeni bir diziyle ekrana gelecek olan oyuncular reytinglere damga vuracak yapıma imza atıyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başladıktan sonra büyük sükse yaratan ve ilk sezonu ile adeta Türkiye'nin reyting rekorlarını kıran dizi Mucize Doktor final yaparak geçtiğimiz haftalarda ekranlara veda etmişti. Yeni sezonda ekranlarda olmayacak olan Mucize Doktor dizisi özellikle başrol oyuncularının ekrandan ayrılması nedeniyle bir hayli üzmüştü. İzleyicileri üzen diğer bir yapım ise TRT'nin Uyanış Büyük Selçuklu dizisi olmuştu. Uyanış Büyük Selçuklu sezon finali yaptı ancak başrol oyuncuları diziye veda etti Dizi yeni kadrosu ile yoluna devam edecek.

mucize-doktor-ve-uyanis-hayranlarina-mujde-basrol-oyunculari-ayni-dizide-bulusuyor-yeni-sezonda--2

SİNEM ÜNSAL VE EKİN KOÇ AYNI DİZİDE

Ancak çok geçmeden Mucize Doktor ve Uyanış Büyük Selçuklu hayranlarına güzel haber geldi. Yeni sezonda Sinem Ünsal ve Ekin Koç aynı dizide rol alacak. İki genç oyuncunun birlikte rol alacağı dizinin ismi Elbet Bir Gün. Yapımcılığını Most Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ise Gül Oğuz’un oturduğu öğrenildi. Yeni dizinin hikayesi Mevsim isimli bir kadının annesini arama öyküsü üzerine kurulu olacak.

mucize-doktor-ve-uyanis-hayranlarina-mujde-basrol-oyunculari-ayni-dizide-bulusuyor-yeni-sezonda-

HAYRANLARI ÇOK HASRET KALMAYACAK

Sinem Ünsal, Mucize Doktor dizisinin başrollerinden biriydi ve özellikle genç kuşak tarafından oldukça seviliyordu. Ekin Koç ise bu sezon Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ile büyük bir çıkış yaşamış geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. İki oyuncunun rol aldığı projelerden ayrılması ile birlikte hayranları da bir hayli üzülmüştü. Ancak genç oyuncular için hasret çok uzun sürmedi Üstelik ikisi de aynı dizide başrollerde izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@