ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle ekranlara geldi. Son birkaç haftadır Müge Anlı'da Anamur'da serada öldürülen Ali Toprak cinayeti işleniyordu.

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?
ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle ekranlara geldi. Son birkaç haftadır Müge Anlı'da Anamur'da serada öldürülen Ali Toprak cinayeti işleniyordu. Ali Toprak'ın eşi Alime'nin tavırlarından şüphelenen ve söylediği yalanların ortaya çıkmasının ardından Ali Toprak cinayeti Anamur çözüldü mü? Müge Anlı 22 Ocak canlı yayında şok itiraf! Katil ortaya çıktı aranmaya başladı. İşte detaylar...


Müge Anlı 22 Ocak Ali Toprak cinayeti Anamur katil ortaya çıktı!


ATV canlı yayında bugün Müge Anlı yayınlanıyor. 22 Ocak Cuma günü yayınlanan yeni bölümde Ali Toprak'ın ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak isteyen ailesi, Alime ile konuştu. Alime Toprak, diğer seraya gittiğini döndüğünde ise ses gelmeyince içeri girdiğini o sırada eşi Ali Toprak’ın yerde yattığını söyledi. Ses vermediğini, kafasının kanadığını gördüğünü anlattı. Kendisinin o sırada bayıldığını söyledi. Her defasında diğer seraya gittiğini söyleyen Alime Toprak'ın gizli kamerada görülmemesi şüpheleri artırdı.

Bugünkü bölümde verilen reklam arasında ise şok bir gelişme yaşandı. Müge Anlı 22 Ocak Cuma Ali Toprak cinayeti Anamur katili ortaya çıktı. Tüm şüpheleri üzerine çeken Alime Toprak, eşini öldürdüğünü reklam arasında itiraf etti.

Öte yandan dünkü yayında da Şevki Sözen olay yeri fotoğrafına bakıldığında kanın farklı yere aktığını görüldüğünü bunun ölen kişinin pozisyonun değiştiği konusunda fikir verdiğini açıkladı. Ali Toprak'ın ilk darbe aldığı yerden bedeninin yer değiştirildiğini aslında cesedin içeri alındığını gösterdiğini ekledi. Başka yerde öldürülen Ali Toprak'ın seraya taşınmış olabileceği ve katilin sera içerisinde olduğu şüphesi üzerinde duruluyor.

Stüdyodaki sessizliği ile herkesi adeta çıldırtan Alime Toprak, 22 Ocak günü Müge Anlı'da acı gerçek ortaya çıktı. Alime Toprak, çocuklarını korumak için eşini öldürdüğünü söyledi. Ali Toprak'ın kendisine ve evlatlarına işkence yaptığını söyleyen Alime; son olanın kendisine dokunduğunu bu nedenle eşini öldürmek zorunda kaldığını söyledi.

22 Ocak Müge Anlı canlı yayında cinayet itirafı!


Müge Anlı bugün canlı yayında Alime Toprak, stüdyoya geldi. Eşini öldürdüğünü söyleyen Alime, kendisini ve çocuklarını korumak için cinayeti işlediğini açıkladı. Alime, o gün bile serada eşinin kendisini dövdüğünü söyledi; ardından Ali Toprak'ın elinde bıçakla üzerine yürüdüğünü ölmemek için bunu yaptığını anlattı.

Şiddet gördüğünü hep saklayan Alime, eşi Ali Toprak'ın kumar oynadığını da anlattı. Eşinin ara sıra alkol kullandığını da söyleyen Alime Toprak;  ailesiyle bile görüşemediğini dile getirdi.