Survivor Türkiye yarışmasıyla ünlenen ve bu ününü yarışmadan sonrada magazinde yer almaya çalışarak sürdüren Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı gündeme gelmek için bu kez albüm yaptılar. Barış Murat Yağcı'nın sesini duyanlar ise şok oldu.

Survivor Türkiye yarışmasıyla ünlenen ve bu ününü yarışmadan sonrada magazinde yer almaya çalışarak sürdüren Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı gündeme gelmek için bu kez albüm yaptılar. Barış Murat Yağcı'nın sesini duyanlar ise şok oldu. İşte nedeni..

Survivor Türkiye yarışması sonrasında yaptıkları hareketlerle magazin gündeminden düşmeyen Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı bu kez de şarkı çıkardı. Barış Murat Yağcı yeni şarkısını Instagram hesabına koyduğu bir video ile duyurdu.

Barış Murat Yağcı hesabından yaptığı açıklamada klip çekimi için de hazırlık yaptığını hayranlarına duyurdu.

Barış Murat Yağcı, çektiği videoda "Daha önce de haberini verdiği şarkım yakında çıkıyor. Bu hafta şarkımın klibini çekmeye başladık. Size ufak bir sır vereyim. Stüdyodan birkaç görsel göstereceğim" diyerek şarkısından bir parça paylaştı.

Ancak izleyenler şok oldu. Nedeni ise videoda ses yerine üzerinde oynanmış robotik ses olmasıydı. Sosyal medyada bu görüntüler kullanıcıların diline düştü. Kullanıcılar Barış Murat Yağcı'nın sesini nasıl buldunuz diyen hesaplara " "Hangi sesi?" diyerek yanıt verdi.

KLİBİNDE NİSA'YI OYNATACAK

Barış Murat Yağcı şarkısının klibi için çalışmalara başladığını söyledi. Barış Murat Yağcı'nın klibinde yaptığı değişik  hareketlerle magazin basını ve sosyal medyada sürekli yer alan kardeşim dediği sevgilisi Nisa Bölükbaşı'ya yer vereceği öğrenildi.