Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül 2021 ATV canlı yayın ilgi ile takip ediliyor. Peki Müge Anlı 7 Eylül Şen kardeşler olayı son durum ne? Müge Anlı Şen kardeşler nasıl öldü?

ATV'de hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonuyla ekranlara geri döndü. Müge Anlı yeni sezonda ekrana damga vuran yepyeni bir cinayet dosyası daha açıldı. Hatay'da vahşi bir cinayete kurban giden Şen kardeşler Türkiye'yi yasa boğarken katilleri Müge Anlı ve ekibi tarafından aranıyor. Dehşet gecesinde tam anlamıyla bir vahşet yaşandı. Peki Müge Anlı 7 Eylül 2021 son bölümde neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül bugünkü bölüm Atv YouTube canlı yayın bilgileri ve detaylar haberimizde…

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yeni sezona damga vuran bir olay gündemde. Hatay'da beraber yaşayan Şen kardeşler evlerinde gece saatlerinde vahşi bir cinayete kurban gitti. 80 yaşın üzerindeki iki kardeşin ölümü ailelerini yasa boğarken katilleri ise hala dışarıda dolaşıyor. Bir yıldan fazla süredir iki kardeşin katili aranırken aile çareyi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmak da buldu. Peki Müge Anlı'da bugün neler oldu? Müge Anlı 7 Eylül Şen kardeşler olayı son durum ne? Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Eylül 2021 bugünkü bölüm Atv YouTube canlı yayın bilgileri ve son durum haberimizde…

MÜGE ANLI BUGÜNKÜ BÖLÜM 7 EYLÜL 2021 ATV YOUTUBE CANLI

ATV’de gündüz kuşağının en çok izlenen programlar arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert 10.00 ile 13.00 arasında izleyici karşısına çıkıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölümü kaçıran izleyiciler ATV YouTube kanalı üzerinden bölüm tekrarını takip edebiliyor. Aynı zamanda Atv kanalı ile eş zamanlı olarak atv.com.tr adresinde de Müge Anlı ile Tatlı Sert programını canlı izlemek mümkün.

Ünlü Sunucudan Üzücü Haber! Ünlü Sunucudan Üzücü Haber!

MÜGE ANLI ŞEN KARDEŞLER OLAYI NE?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz hafta yeni bir cinayet dosyası açılmıştı. Hatay merkeze bağlı evlerinde beraber yaşayan Hüseyin Metin Şen kardeşler vahşi bir cinayete kurban gitmişti. 80 ve 83 yaşındaki iki kardeş geçtiğimiz yıl cinayete kurban giderken katilleri hala bulunamadı. Aile iki kardeşi kimin öldürdüğünü bulabilmek için Müge Anlı ile Tatlı Sert programından yardım istedi.

muge-anli-7-eylul-2021-sen-kardesler-olayi-son-durum-ne-sen-kardesler-nasil-oldu-kim-oldurdu-2

ŞÜPHELİ BAKICI KAYIPLARA KARIŞTI

Birlikte yaşayan kardeşlerden evli olan kardeşin eşinin yatalak olduğu ve bu nedenle evde bakıcı olduğu öğrenilirken o gece bakıcının evde olması ve evdeki cinayeti hiçbir şekilde duymaması kafalarda soru ve işareti ve şüphe uyandırdı. Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine röportaj veren bakıcı gözyaşlarını tutamazken kendisinin cinayetle bir alakası olmadığını söyledi. Ancak programda gündeme gelen iddialar sonrasında bakıcının kayıplara karıştığı ve hiçbir şekilde telefonlara bakmadığı öğrenildi. Bakıcının eski eşi de bugün canlı yayına katılarak bakıcı ile ilgili akıl almaz iddialarda bulundu.