Müge Anlı türkücü Cüneyt Demiral ve Safiye Çallı olayı nedir? 14 Şubat Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? Müge Anlı ile Tatlı Sert 14 Şubat 2022 bugünkü bölümde neler oldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde daha önce de programa katılan Safiye Çallı yeniden konuk oldu. Programda Cüneyt Demiral’dan parasını aldıktan sonra kendine bir hayat kuran Safiye Hanım eski sevgilisini Aramaya devam etti ve yine kandırıldı. Peki, 14 Şubat Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? Müge Anlı ile Tatlı Sert 14 Şubat 2022 bugünkü bölümde neler oldu?

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 14 Şubat 2022 yeni bölümü ile canlı olarak ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Daha önce Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan Safiye Çallı, tanınmış Türkücü Cüneyt Demiral tarafından dolandırıldığını iddia etmişti. Cüneyt Demiral ise canlı yayında Safiye Hanım'ın borcunu ödeyeceğini söylemiş ve hem arabasını ona devretmiş hem de 80.000 TL para getirmişti. Kalan ödemeyi de taksitli şekilde yapacağını söyleyen Cüneyt Bey Safiye Hanım ile asla bir araya gelemeyeceğini dile getirmişti. Cüneyt Beyden aldığı para ve arabayı da kendisine bir hayat kuran Safiye Hanım ise bugün yeniden stüdyo ya geldi. Peki, 14 Şubat Müge Anlı'da bugün neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölümde neler yaşandı?

muge-anli-turkucu-cuneyt-demiral-ve-safiye-calli-yeniden-gundem-yine-kandirildi-solugu-studyoda-3

Müge Anlı Cüneyt Demiral Safiye Çallı olayı nedir?

Müge Anlı 14 Şubat 2022 bugünkü bölümünde konuk yine Safiye Çallı oldu. Daha önce Türkücü sevgilisi Cüneyt Demiral tarafından dolandırıldığını iddia eden ve stüdyoya gelen Safiye Hanım aynı iddialarla bugün yeniden Müge Anlı stüdyosundaydı. Canlı yayında uzaklaştıktan sonra Cüneyt Bey'i Aramaya devam ettiğini ve uzlaşma bahanesi ile bir araya geldiklerini söyleyen Safiye Hanım 20 bin lirasını daha kaptırdığını söyledi. Ayrıca Cüneyt Bey'in kendisine zorla Kâğıt imzalatmaya çalıştığını da söyleyen Safiye Hanım kağıdı imzalamadığını dile getirdi.

muge-anli-turkucu-cuneyt-demiral-ve-safiye-calli-yeniden-gundem-yine-kandirildi-solugu-studyoda-2

Müge Anlı sert tepki gösterdi

Müge Anlı ise Safiye Hanım’a sert tepki gösterdi. Daha önce aynı şeyleri yaşadığını ve birçok kadının da canlı yayına bağlandığını söyleyen Müge Anlı, Safiye Hanım'ın tekrar güvenerek böyle bir parayı teslim etmesini saçmalık olduğunu dile getirdi. Müge Anlı Cüneyt Bey'in sosyal medya hesaplarını kontrol ederken türkülü Cüneyt Demiral’ın nişanlandığı ortaya çıktı.