Müge Anlı ile Tatlı Sert'e damgasını vuran bu olayda şaşırtıcı gelişmeler meydana geldi. 51 yaşındaki adamın 18 yaşındaki kızla birlikte olmasına sinirlenen aile, tepkisini gösterdi. Canlı yayına katılan 18 yaşındaki Hilal, ailesi ile yüzleşti.

TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı! TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı!

51 yaşındaki Süleyman Bey ile gönül ilişkisi olan 18 yaşındaki Hilal, canlı yayın stüdyosuna geldi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı ve ailesi ile yüzleşti. Anne baba ise nasıl tepki vereceğini bilemedi. İsyan etmekte olan annenin sözleri ise vicdanları yaraladı. Peki son dakika gelişmesi olarak neler yaşandı?

Süleyman Bey Yüzünü Göstermedi!

51 yaşındaki üfürükçünün yüzünü göstermemesi dikkat çekti. Ancak Hilal'in babası ısrar edince yüzünü göstermeye karar verdi. Hilal'in daima yanında olduğunu söyledi ve onu desteklediğini ifade etti. Annenin feryatlarıyla birlikte babanın sinirli halleri gözden kaçmadı.

mügeanlı51yaşındakiadam

Hilal Stüdyoyu Terk Etti!

Hilal'in stüdyoyu terk etmesi ise anlık olarak gelişti. Annesinin bağırmalarına daha fazla dayanamayan  Hilal, çözümü stüdyoyu terk etmekte buldu. Bu olayın hemen ardından Süleyman Bey de Hİlal'in peşinden gitti. Şimdi ise acılı ailenin nasıl bir adım atacağı merak ediliyor. Müge Anlı ise tabiri caizse şaştı kaldı. İkiliye müdahale etmedi ve olanları seyretti. Şimdi sosyal medya bu yaşanılanları konuşuyor.