Müge Anlı ile Tatlı Sert programında filtre kaydı Müge Anlı'nın gerçek yüzü ortaya çıktı! Gözaltı torbaları gün yüzüne çıktı.

ATV ekranlarında yıllardır ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran Müge Anlı programında meğer filtre kullanılıyormuş!

Başarılı televizyoncu Müge Anlı'nın programda filtre kullandığı ortaya çıktı. Sosyal medya Müge Anlı'nın filtresiz hali ile yankılandı. Bir anlık bir gafeltle filtre devre dışı kalınca Müge Anlı'nın göz altı torbaları ilk kez ekrana yansıdı. Müge Anlı'nın filtresiz hali sosyal medyada gündem oldu.

ATV'nin zirvede yer alan ismi ünlü sunucu Müge Anlı henüz daha  dün 49'uncu yaşını kutlamıştı. Yıllardır ekranlarda gündem yaratan faili meçhul cinayetleri çözen, korkunç olayları gün ışığına çıkaran Müge Anlı bu kez sosyal medyada gerçek yüzü ile gündem oldu.

cscscsscsccs-r60q.jpg

Müge Anlı'nın filtresiz hali sosyal medya gündeminde TT oldu. Reji ekibinin bir anlık gecikmesiyle Müge Anlı filtresiz olarak ekrana geldi. Müge Anlı'nın gözaltı torbaları sosyal medyada gündem oldu. O görüntüler sosyal medyada gündem olurken kullanıcılar "Ne bu tepki şimdi doğali her gün birbirinizde gördüğünüz normali budur zaten estetikle bile öyle bir görüntü oluşmazdı" diyerek Müge Anlı'ya destek çıktı. 

İşte Müge Anlı'nın filtresiz hali

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

cssccscssca-HT7x.jpg