ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü konuğu olan Ebru Fidan sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki, Müge Anlı'ya çıkan Ebru Fidan kimdir, Kaç yaşında? Ebru Fidanı kim dolandırdı?

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve Türkiye'nin en çok takip edilen programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün yine bir dolandırıcılık olayı vardı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan bindallısı ve gelinliği ile ekranlara çıkan Ebru Fidan TikTok tanıştığı kişi tarafından evlilik vaadi ile kandırıldığını ve dolandırıldığını anlattı. Kendisine özel harekatçı ve Muhbir olarak tanıştıran bir kişiyle Tiktok'tan sevgili olduğunu belirten Ebru Fidan Nikahtan bir gün önce terk edildiğini söyledi. Peki, Müge Anlı'ya çıkan Ebru Fidan kimdir, kaç yaşında?

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümde yine oldukça ilginç bir dolandırıcılık hikayesi vardı. Bugün programa gelinliği ve bindallısı ile gelen olayı anlatırken gözyaşlarına boğulan Ebru Fidan sosyal medyanın da gündemine oturdu. Peki, Müge Anlı Ebru Fidan olayı nedir? Müge Anlı Ebru Fidan kimdir?

muge-anliya-cikan-ebru-fidan-kimdir-tiktoktan-dolandirilma-hikayesi-gundem-oldu-3

Müge Anlı Ebru Fidan olayı nedir?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün oldukça ilginç anlar yaşandı. Programın açılışında stüdyoda gelinlik ve bindallı dikkat çekerken kısa süre sonrasında gerçek ortaya çıktı. Müge Anlı'ya başvuran Ebru Fidan, Tiktok'ta tanıştığı kendisini muhbir ve özel harekatçı olarak tanıştıran bir kişi tarafından evlilik vaadiyle kandırıldığını söyledi.  Sevgilisine para vermek için evini sattığını iddia eden kadın Düğünden bir gün önce terk edildiğini anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

Eski sevgili iddiaları yalanladı

Canlı yayına gelinlik ve bindallı ile çıkan kadın gözyaşlarına boğulurken eski sevgilide telefonla canlı yayına bağlanarak hakkında gündeme gelen iddiaları yalanladı. Kesinlikle kimse yok ortada bırakmadığını söyleyen şahıs, Ebru Hanım'ın parasını yemediğini kendi parasını kendisinin yediğini öne sürdü. Hala aşklarının bitmediğini söyleyen kişi aynı zamanda Ebru fidana çağrıda bulunarak yanına gelmesini istediğini dile getirdi.

muge-anliya-cikan-ebru-fidan-kimdir-tiktoktan-dolandirilma-hikayesi-gundem-oldu-2

Sadece bir kez konuşup evlilik kararı aldı

Müge Anlı'ya katılan Ebru Fidan bugün sosyal medyanın da gündemine oturdu. Tiktok'tan tanıştığı ve Sadece bir kez konuştuğu kişiyle evlilik kararı alan Ebru Fidan, sosyal medya kullanıcılarının eleştirilerine maruz kalırken bu kadar kısa sürede İnternet ortamında tanıştığı bir kişiye güvenmenin sonuçlarına katlandığı yazıldı.