Gazeteci Muharrem Sarıkaya, canlı yayında yaşanan ses problemini çözmeye çalışan İHA muhabiri Ahmet Demir'e tokat atarak herkesi şoke etti. Sarıkaya'nın bu hareketi sırasında Fatma Şahin'in tepkisizliği de gündeme geldi. Pınar Altuğ konuya dair düşüncelerini sosyal medyadan paylaştı!

Gazeteci Muharrem Sarıkaya, canlı yayında yaşanan ses problemini çözmeye çalışan İHA muhabiri Ahmet Demir'e tokat atarak herkesi şoke etti. Sarıkaya'nın bu hareketi sırasında Fatma Şahin'in tepkisizliği de gündeme geldi. Pınar Altuğ konuya dair düşüncelerini sosyal medyadan paylaştı.

pınaraltug

Pınar Altuğ paylaşımında "Görevini yapmaya çalışan bir genç adama yapılan hareketin zaten açıklaması olamaz, affı yok! Peki Fatma Hanım nasıl tepkisiz kalabildi. Üzgünüm" yorumunda bulundu.

Ben Bu Cihana Sığmazam'ın fişini çektirecek ayrılık! Giderse dizi kesin final yapar! Ben Bu Cihana Sığmazam'ın fişini çektirecek ayrılık! Giderse dizi kesin final yapar!

FATMA ŞAHİN'DEN AÇIKLAMA

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin yaşananlardan sonra Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Habertürk TV canlı yayını esnasında Muharrem Sarıkaya'nın tepkisi kendisinin de dediği gibi çok yanlıştı. Zaten hemen sonrasında aramızda konuştuk ve ben de düşüncelerimi söyledim. Muharrem Sarıkaya kendi mesajında da yazdığı gibi sonrasında Ahmet Demir arkadaşımızdan özür diledi." ifadelerini kullandı.