Murat Boz ve Aslı Enver aşkı bitemiyor. İkili birbirlerini sosyal medyadan stalklamaya devam ediyor. Bir barışık bir dargın ilerlerken en sonunda tamamen biten Aslı Enver ve Murat Boz aşkında gelişmeler devam ediyor. Murat Boz paylaştığı postlarla Aslı Enver'e gönderme yapıyor denilirken, Aslı Enver'in de yine stalk yaparken yanlışlıkla takip edip hemen geri çektiği görüldü.

Örnek çift olarak gösterilen aşk aldatma olayıyla son bulmuştu. Aslı Enver ve Murat Boz aşkı Murat Boz'un yakın arkadaşı Eser Yenenler yüzünden son bulmuştu.  O zamanlar yalnız olan Eser Yenenler daha sonra evlenirken, Murat Boz ise Aslı Enver ile birlikteyken Bahar Candan ve Nihal Candan ile yaptığı alemle kalmıştı.

Murat Boz ve Aslı Enver aşkı ilk darbeyi ünlü popçunun Eser Yenenler'in villasında Nihal-Bahar Candan kardeşlerle bir araya gelmesiyle almıştı. Bu olayın basına yansımasından sonra Boz'dan ayrılan Aslı Enver daha sonra yeniden birlikte olsa da ayrılık kaçınılmaz olmuştu.

Son ayrılık sonrası birbirlerinin hayatlarından tamamen çıkan ikili hala birbirlerini takip ediyor. Aslı Enver geçtiğimiz haftalarda yanlışlıkla Murat Boz'un bir hayran sayfasını takip etmiş ve daha sonra fark edince hemen geri çekmişti.

Murat Boz'da bugün paylaştığı bir postta "Ben yine bekledim seni. En iyi ben özledim seni. Göze al yollarımı..." ifadelerini kullanınca bu hareket hayranları ikiye böldü. Hayranların bir kısmı Boz'un bu sözleri Aslı Enver'e göndermede bulunma olarak algılarken, kimi hayranlar ise bunun sadece yeni albümünden bir şarkının sözleri olduğunu söyledi.