Murat Yıldırım hayranları yeni halini görünce darmaduman oldu! Ramo’dan sonra buna alışmak çok zor

Show TV'de yayınlanan Ramo dizisinin bitmesi ile birlikte boşta kalan Murat Yıldırım yeni dizi Anlaşması yaptı. Ancak Murat Yıldırım'ın yeni halini gören izleyiciler çok üzülecek.

Dizi Haberleri 29.06.2021 - 20:51 29.06.2021 - 20:52 Volkan Arık

Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım Show TV'de yayınlanan Ramo dizisinin final yapması sonrasında bir süredir dinleniyordu. Ekranlarda iki sezon boyunca fırtına gibi Esen dizinin ardından yeni yapımı merak edilen Murat Yıldırım'dan hayranlarını hem sevindiren hem de üzen haber geldi. Yeniden bir aksiyon dizisinde izleyici ile buluşmaya hazırlanan ünlü oyuncu adeta dizi için bambaşka biri oldu. Murat Yıldırım hayranları yeni halini görünce bir hayli şaşıracak.

murat-yildirim-hayranlari-yeni-halini-gorunce-darmaduman-oldu-ramodan-sonra-buna-alismak-cok-zor

Ramo dizisinin sona ermesi ile birlikte kısa bir Dinlenme süresi geçiren Murat Yıldırım yeniden dizi setlerine dönmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun hayranlarını mutlu eden haber Aziz isimli diziden geldi. 1930'lu yıllarda geçecek olan dizide başrolü oynayacak olan Murat Yıldırım Aziz Payidar karakterine Hayat verecek. Ünlü oyuncu yeni dizisiyle de izleyicileri mest edecek gibi görünüyor ancak Ramo dizisi sonrasında Aziz Payidar karakterine alışmak kolay olmayacak.

murat-yildirim-hayranlari-yeni-halini-gorunce-darmaduman-oldu-ramodan-sonra-buna-alismak-cok-zor-2

AZİZ PAYİDAR AĞIR GELECEK

Aziz dizisinin proje tasarımını Zeynep Günay Tan hazırlıyor. Eda Tezcan senaryosunu kaleme aldığı dizide Aziz payidar karakteri bir Fransız askerinin ölümüne sebep olduktan sonra baba ocağını terk etmek zorunda kalıyor. Bu olayın ardından tamamen hayatı değişen Aziz payidar büyük aşkı Dilruba’yı da arkasında bırakıyor.

murat-yildirim-hayranlari-yeni-halini-gorunce-darmaduman-oldu-ramodan-sonra-buna-alismak-cok-zor-3

HAYATI SIFIRDAN BAŞLIYOR

Fransız askerinin ölümünün unutulmasının sonrasında Aziz yeniden Antakya'ya dönüyor ancak hayatı eskisi gibi olmuyor. Ramo dizisinde Murat Yıldırım günümüzdeki bir karaktere hayat verirken yıllar öncesine gidecek ve ilk kez bir dönem dizisinde rol alacak. Aziz karakteri ile birlikte ekranlara gelecek olan Murat Yıldırım'ın hayranları ise bu yeni halini alışmakta biraz zorlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@