Şarkıcı Mustafa Sandal'ın çocuklarına yaptığı şiddet ile gündem olan Reha Muhtar'a seslenişi gündem oldu.

Oyuncu Deniz Uğur'un hukuk mücadelesi sürerken, son olarak eski eşi Reha Muhtar'ın kızına sözlü şiddet uygularken çekildiği iddia edilen ses kaydı sosyal medyada dehşetle duyuldu.

Eski eşi Reha Muhtar’ın kızına şiddet uyguladığını iddia ederek mahkemeye başvur Deniz Uğur, Instagram hesabından paylaştığı ses kaydı ile gündem yaratıp mücadelesi için kamuoyu oluşturmaya çalıştı.

Muhtar'ın kızı Mina Deniz'e bağırdığının duyulduğu kavganın sebebinin ise bilgisayar tartışması olduğu öğrenilirken Deniz Uğur'un paylaştığı söz konusu ses kaydında Reha Muhtar’ın kızı Mina Deniz’e, “5 dakika ulan! Allah'ın belası kadın, bak şimdi kırarım bilgisayarını senin” dediği duyuldu.

Reha Muhtar'ın ses kaydı hakkında en sitemkar yorum ve paylaşım ise Mustafa Sandal'dan geldi. İki erkek çocuk babası Sandal sosyal medya hesabından "Kızına sözlü şiddette bulunan Reha Muhtar'ı kınıyorum! Kayıtta çocuğa söylüyorsun ya ben de sana söylüyorum; varsa yüreğin sokağa çık, "5 dakikan var" Reha! Bak bakalım kaç kişi yüzüne tükürecek? Savunmasız bir kız çocuğuna baskı kurmakla olmuyor bu işler!" dedi.

Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu