Neslihan Atagül Kırmızı Oda kadrosunda! Doktor Manolya’nın yeni hastası belli oldu, diziye damga vuracak!

Neslihan Atagül kırmızı oda kadrosunda! Doktor Manolya’nın yeni hastası belli oldu, diziye damga vuracak! İşte Neslihan Atagül’ün Kırmızı Oda dizisindeki karakteri…

Dizi Haberleri 24.07.2021 - 20:02 24.07.2021 - 20:02 Volkan Arık

TV8 ekranlarında Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama olarak ekranlara gelen ve sezonun en iddialı yapımları arasında yer alan kırmızı oda bugüne kadar birçok karakteri ile çok konuşulmuştu. ALya, Delikanlı Sadi ve Boncuk gibi karakterler dizide çok konuşulurken yeni sezonda da bomba gibi bir isim Kırmızı Oda kadrosuna dahil oluyor. Son olarak Sefirin Kızı dizisinde rol alan Neslihan Atagül'ün kırmızı oda dizisinin yeni karakteri için teklif aldığı iddia ediliyor.

Neslihan Atagül önce hastalığı nedeniyle sefirin kızı dizisinden ayrılmak zorunda kalmış ardından da Eşi Kadir Doğulu'nun rol aldığı dizide başrol oyuncularından olan Serra Arıtürk ile yakınlaştığı iddiası ile zor günler geçirmişti. Yeni sezonda ekranlara yeniden dönmeye hazırlanan Neslihan Atagül’e bomba bir teklif geldi. İddiaya göre güzel oyuncu TV8 ekranlarında fırtına gibi esen Kırmızı Oda dizisinden teklif aldı. Bu sezon çok izlenen ve yeni sezonda da yeni hikayeleri ile ekrana dönmeye hazırlanan Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna girmeye hazırlanan Neslihan Atagül'ün karakteri de çok merak ediliyor.

neslihan-atagul-kirmizi-oda-kadrosunda-doktor-manolyanin-yeni-hastasi-belli-oldu-diziye-damga-4

KRAL KAYBEDERSE DİZİSİNİ GERİ ÇEVİRDİ

Geçirgen bağırsak sendromu hastalığı nedeniyle Aşırı kilo veren ve rol aldığı Sefirin Kızı dizisinden de ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül yeni bir karar alarak yeni sezonda ekranlara döneceğini açıkladı. Neslihan Atagül’e önce yine Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama olan Kral Kaybederse dizisinden teklif gitti. Ancak başarılı oyuncunun senaryoyu okuduktan sonra rolü beğenmediği ve bu nedenle geri çevirdiği iddia edildi.

neslihan-atagul-kirmizi-oda-kadrosunda-doktor-manolyanin-yeni-hastasi-belli-oldu-diziye-damga-3

DOKTOR MANOLYA'NIN YENİ HASTASI OLACAK

İddiaya göre ekranlardan bir süre uzak kalan Neslihan Atagül e teklif üstüne teklif yağıyor. Son teklif ise TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinden geldi. Kral Kaybederse dizisinden gelen teklifi geri çeviren Neslihan Atagül'ün kırmızı odaya ise çok sıcak baktığı öğrenildi. Güzel oyuncunun rahatsızlığı nedeniyle çok sık sete gidemeyeceği bu nedenle düzenli bir rol yerine kırmızı oda gibi geçici bir rol almayı kabul edeceği iddia ediliyor.

neslihan-atagul-kirmizi-oda-kadrosunda-doktor-manolyanin-yeni-hastasi-belli-oldu-diziye-damga-2

YENİ SEZONDA KADRODA OLACAK

Neslihan Atagül hakkında son haberler de eşinin başrollerinde yer aldığı Aşkın Tarifi dizisinden gelen bazı görüntüler nedeniyle zor günler geçirdiği öne sürülmüştü. Neslihan Atagül bu konuda iddialara sessiz kalsa da moralinin bozuk olduğu konuşuluyor. Daha önce Kara Sevda dizisinde rol arkadaşı Burak Özçivit ile eşinin kıskançlığı nedeniyle arası açılan Neslihan Atagül, iddiaya göre eşinin rol arkadaşı ile samimi görüntüleri sonrasında yeniden ekranlara dönmeye karar verdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@